Bitcoin Haberleri

%10’luk Düşüş, Bitcoin Kullanıcılarını Tedirgin Etti

Kripto para piyasasının en çok konuşulan ve yine en çok tercih edilen varlıklarından biri olan Bitcoin, yükselişine bir süreliğine ara verdi ve %10.25’lik değer kaybı ile birlikte 56.009 Dolar’a geriledi. 21 Ocak tarihinden bu yana kayda geçen en büyük düşüş olduğunu da özellikle ifade etmek gerekiyor. Bu düşüş yatırımcıları tedirgin etmeye yetti.

$1.074,1B’lik piyasa değeri ile hali hazırda sektörün en büyüğü olmayı başarıyor ve kurumsal yatırım desteği ile birlikte bunu daha uzun yıllar devam ettirecektir. Bitcoin, bu piyasanın en hareketli ve aynı zamanda en dengesiz para birimlerinden bir tanesidir. Buna rağmen insanlar tarafından çok daha fazla tercih ediliyor ve yüksek risk barındırmasına rağmen popülaritesini koruyor.

24 saatlik sürece bakıldığında 55.198 Dolar ile 60.362 Dolar seviyeleri aralığında işlem gördüğünü de hatırlatmak gerekiyor. Düşüş devam ederken yatırımcılar da harekete geçti ve uygun seviyeden alım yaparak kar elde etmeyi hedefliyorlar.

Kripto Para Piyasasındaki Diğer Gelişmeler

Bitcoin’den sonra sektörün en büyük ikinci kripto para birimi ile tanışın. Ethereum, %14.54 oranında düşüş kaydetti ve bu düşüş sonrası fiyatını da 2.098.57 Dolar’a taşıdı. Ethereum hakkında özelikle bu hafta çok fazla haber yaptık ve bu haberlerin büyük bir kısmı da yükselişine değindiğimiz haberlerdi. Bu kez tam tersi bir durum söz konusu ve kayda değer bir düşüşten söz etmek mümkün.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto Para Tarihindeki En Büyük 5 Dolandırıcılık

Binance Coin ile devam edelim… Yine son dönemin en çok konuşulan alt coinlerinden bir tanesi diyebiliriz. %10’luk düşüş sergileyerek 476.91 Dolar seviyesine geriledi. Son dönemde yaşadığı yükseliş ile birlikte yatırımcıların göz bebeği olan Binance Coin, düşüş sonrası bir kez daha gündemde taşındı diyebiliriz.

Kripto para piyasasında son 1 haftada yaşanan gelişmeleri kısa kısa aktarmaya gayret ettik. Sizler de incelemelerinizi yapabilir ve yatırım yapmadan önce bu gelişmeleri göz önünde bulundurarak hareket edebilirsiniz. Emin olun analizleriniz sonrası yatırım yapmak çok daha sağlıklı olacak ve bu gelişmeler sizlere az da olsa fikir verecektir diye düşünüyoruz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu