Analizler

03.05.2021 Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi

Dogecoin fiyatı bugün, Elon Musk’ın Saturday Night Live’a (SNL) ev sahipliği yapacağı nispeten yoğun bir haftanın öncesinde pek de değişmedi. DOGE, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.45 doların yaklaşık %15 altında 0.38 dolarda işlem görüyor. 49 milyar dolarlık piyasa değerine sahip Dogecoin (DOGE) şu anda dünyanın en büyük 6. kripto para birimi.

Dogecoin Haberleri

Dogecoin

Dogecoin tüccarları, Elon Musk’ın yaklaşan SNL performansına odaklanacak. Elon Musk, Miley Cyrus ile birlikte sunuculuk yapacak ve muhtemelen son aylarda en çok izlenen bölüm olacak olan. Tesla CEO’su dün bir tweet’te 52,5 milyon takipçisinden şov için fikir istedi. Dogecoin hakkında konuşma ihtimali de var. Birçok tüccar Elon Musk’ı Dogebabası olarak görüyor. Bu nedenle, SNL bölümünden önce bazı önemli fiyat hareketleri görebiliriz.

Daha fazla etki şaka odaklı kripto para birimini desteklemeye devam ettikçe Dogecoin de yükseldi. Dallas Mavericks’in milyarder sahibi Mark Cuban DOGE’u destekleyici davrandı ve hayranlarının DOGE’u kullanarak bilet satın almalarına bile izin verdi. 1 milyondan fazla takipçisi olan etkili bir Twitter kullanıcısı olan WSB Başkanı, Dogecoin’e (DOGE) desteğini de ifade etti.

WSB Başkanı:

DOGE hakkında çok düşünüyorum… Topluluk çok güçlü, gelecekte bunun yasal bir kripto para olmamasının imkanı yok. DOGE gibi insanları birleştiren bir kripto para daha yoktur.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini

Aşağıdaki günlük grafik, Dogecoin (DOGE) fiyatının son zamanlarda geri döndüğünü gösteriyor. Bu toparlanma hareketi, bu yılın Nisan ayında 0.1588 dolara düşmesinden sonra gerçekleşti. Nitekim Dogecoin (DOGE) geçen ay yaptığı kayıpların bir kısmını geri çekti. Yol boyunca, çift bir bardak ve kulp desenine benzeyen bir şey oluşturdu. Bu modelin en üst kısmı tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,45 dolardır. Buna ek olarak, çift turuncu renkte gösterilen küçük bir yükselen kanal oluşturmuştur.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Altcoin Fiyat Analizi LTC, DASH, SNX: 17 Ağustos 2020

03.05.2021 Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi –

Bu nedenle, boğalar tüm zamanların en yüksek seviyesini hedefledikçe Dogecoin (DOGE) bu hafta toparlanmaya devam edebilir. Bununla birlikte, 0.30 dolarlık önemli desteğin altına bir düşüş olursa bu yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır.

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu