Coin Fiyatı

0x (ZRX) Fiyatı ve Grafiği – 1 ZRX Kaç TL Kaç Dolar?

0x (ZRX) Nedir?

0x (ZRX) merkezi olmayan bir kripto para borsasıdır. 0x (ZRX) kullanıcıların geleneksel kripto para borsaları gibi merkezi aracılara güvenmeden Ethereum blok zincirinde ERC-20 tokenlerini ve diğer varlıkları kolayca takas etmelerini sağlayan bir altyapı protokolüdür.

0x (ZRX), bu merkezi olmayan borsa işlevselliğini, geliştiricilerin ürünlerine kolayca uygulayabilecekleri esnek ve düşük sürtünmeli bir ticaret protokolü oluşturmak için birlikte çalışan açık kaynaklı ve genel olarak denetlenebilir akıllı sözleşmeler koleksiyonunu kullanarak başarır.

0x protokolü ZRX olarak bilinen bir ERC-20 yardımcı tokeni tarafından desteklenmektedir. 0x protokolünde ticaret ücretleri 0x (ZRX) ile ödenir. Ayrıca 0x (ZRX) platform yönetimine katılmak için de kullanılabilir, bu da 0x (ZRX) sahiplerin protokoldeki değişiklikleri üzerine oy kullanmasına olanak sağlar.

2019’da 0x, ZRX tokenini elden geçirdi. Protokol, 0x (ZRX) tokenine ekstra işlevsellik ekleyerek 0x (ZRX) sahiplerinin hisselerini bir piyasa yapıcıya devretmelerine ve bunu yaparken oylama haklarını korumalarına ve pasif ödüller kazanmalarına destek ekledi

0x (ZRX)

0x (ZRX) Hangi Borsalarda Bulunur?

0x (ZRX) şu anda 200’den fazla farklı kripto para borsa platformunda ticaret yapmak için kullanılabilir. 0x (ZRX) ticareti yapmak için en popüler borsalar Binance, Coinbase, Coinbase Pro ve Huobi Global’dır. 0x (ZRX) şu anda Bitcoin (BTC), Tether (USDT) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere bir dizi başka kripto para biriminin yanı sıra ABD doları (USD), Euro (EUR) ve Güney Kore Wonu (KRW) dahil olmak üzere çeşitli itibari para birimlerine karşı alınıp satılabilir.

Son Dakika 0x (ZRX) Fiyatı 2021

Son dakika 0x (ZRX) fiyatı: 0x (ZRX) şu anda dolardan işlem görüyor. Böylece 0x (ZRX) düşük fiyatlı güvenilir kripto paralardan biridir. Ayrıca, 0x (ZRX) TL karşısında şu anda Türk lirasından işlem görüyor. 0x (ZRX) Türk lirası karşısında da düşük fiyatlı altcoinler arasına giriyor.

0x (ZRX) Piyasa Değeri

0x (ZRX) piyasa değeri: 0x (ZRX) şu anda dolarlık bir piyasa değerine sahip. 0x (ZRX) 1.000.000.000 adet ZRX tokenlik maksimum arza sahiptir. Şu anda dolaşımda 845.323.731 ZRX bulunmaktadır. Ayrıca yukarıdaki toplam piyasa değeri ile 0x (ZRX) şu anda en büyük 93. kripto para birimdir.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi 0x (ZRX) tokeninin da asla geçilemeyecek sabit bir arzı vardır. Bu 1 milyar ZRX olarak ayarlanmıştır. Şu anda, bu maksimum arzın yaklaşık dörtte üçü zaten dolaşımdadır ve bunun sadece küçük bir kısmı ödüller için kilitlenmiştir.

Birçok protokolün aksine 0x (ZRX), yeni ZRX tokenlerinin çıkarılma oranını hiçbir zaman kamuya açıklamamıştır ve bu da dolaşımdaki arzın tamamen seyreltilmesinin ne kadar süreceğini söylemeyi zorlaştırıyor. Ancak, 0x (ZRX) tokeni ilk piyasaya sürüldüğünde arzın %50’si dolaşıma çıkarıldı ve daha sonra Ekim 2020’de arzın geri kalan kısmının %75’i piyasa sürüldü. Böylece, 2022’nin sonlarında 0x (ZRX) token arzının tam seyreltmeye ulaşabilir.

0x CEO’suna göre, toplam 0x (ZRX) token arzının yarısı 2017 ICO’sunda yatırımcılara satıldı, ayrıca %15’i 0x çekirdek geliştirme organizasyonu ve harici proje geliştirme fonu için ayrıldı, %10’u dört yıllık bir hak edim takvimi ve bir yıllık ek süre ile kurucu takım için ayrıldı. Geri kalan arzın %10’u erken destekçiler ve danışmanlar için saklanıyor.

0x (ZRX) Hacmi

0x (ZRX) hacmi şu anda dolardadır. Bu değer 24 saatlik 0x (ZRX) hacmini göstermektedir. En yüksek 0x (ZRX) hacmi Binance ve Coinbase borsasındadır.

0x (ZRX) Grafiği

0x (ZRX) grafiği aşağıdaki gibidir. Bu grafiğe yakından bakacak olursak 0x (ZRX) fiyatı hem 2018 altcoin rallisinden hem de 2021 genel kripto para rallisinden başarılı bir şekilde etkilenmiştir. Yine de 0x (ZRX) bu yılki rallisinde bir önceki en yüksek seviye rekorunun üzerine çıkamamıştır. Böylece 0x (ZRX) fiyatı için hala yukarı yönde büyüme ihtimali vardır.

0x (ZRX) Alınır mı?

0x (ZRX) uzun bir süredir kripto para dünyasındadır. Özellikle Ethereum ağında olduğu için 0x (ZRX) kendine has bir yer edinmiştir. Hem kısa vade hem uzun vadeli olarak 0x (ZRX) potansiyeli olan bir kripto paradır. Yine de 0x (ZRX) yatırımı yapmadan önce analizinizi kendiniz yapmanız gerekir. Kripto para dünyası çok değişkendir ve 0x (ZRX) fiyatı benzer bir oynaklığa sahiptir.

İlgili İçerik: 0x (ZRX) Nedir, Nasıl Alınır?

0x (ZRX) Madenciliği

0x (ZRX) madenciliği yapılamamaktadır. Ama 0x (ZRX) tokenlerini staking yaparak pasif gelir elde edebilirsiniz. 0x (ZRX) elde etmenin en iyi yolu bir kripto para borsasından 0x (ZRX) satın almaktır.

0x (ZRX) Yorumları

0x (ZRX) Ethereum adresine sahip olanlara yabancı gelmeyecektir, 0x ETH adreslerinin ilk iki karakteridir. Bu altcoin, ETH altyapısından çıkmasına rağmen, ETH’ye destek olmayı amaçlıyor. Projenin amacı Ethereum ağını hızlandırmaktır. 0x (ZRX) için ETH altında ayrı bir dApp protokolü demek yanlış olmaz. Daha çok al-tut coinidir.

Umutlu lakin temkinli olarak yaklaşmak gerekiyor. Sepet yaparken bir parça koyun, özellikle şimdi koymakta hiçbir sakınca yoktur. 300 adet ile giriş yaptım ve %40 kar ile çıkış yapmayı ümit ediyorum.

0x (ZRX) Ethereum üzerinde merkezi olmayan borsalar yaratmak için oluşturulan bir temel olarak tanımlanıyor. Ethereum üzerinde inşa edilmiş olan borsadaki sorunları ortadan kaldırmak için ortaya atılan güçlü bir projedir. ETH üzerinde yapılan işlemlerde durgun ağ tarafından işlemlerin doğrulanması gerekiyor. Gün içerisinde çok sayıda işlem yapıldığı ve yine çok sayıda kullanıcı olduğunu düşünürsek bu gerçekten büyük bir sorun teşkil ediyor olacaktır.

Kısa vadede kazandırıp kazandırmayacağını elbette bilmiyoruz ancak yatırımcıları yarı yolda bırakmayacağının sözünü birçok analist verebiliyor. Yaptığı ortaklık anlaşmaları ve iş birlikleri ile birlikte geleceğini de güvence altına alıyor diyebiliriz.

0x (ZRX) Geleceği 2021

0x (ZRX) popüler bir kripto paradır. Bu yüzden sizin için en iyi 0x (ZRX) fiyat tahminlerini derledik.

  • Wallet Investor, 0x (ZRX) fiyatın yükseliş eğilimi olacağını iddia ediyor ve yıl sonuna kadar ABD doları karşısında 1,74’e ulaşma eğiliminde olacağını söylüyor. Daha sonra, 0x (ZRX) fiyatının 2022’nin sonunda 2,05 dolara ve 2025’in sonunda da 2,94 dolara ulaşacağını öngörüyor.
  • Digitalcoinprice, 0x (ZRX) fiyat tahmininde daha da iyimser ve fiyatın 2021’de ortalama 2.02 dolara çıkacağını söylüyor. 2022’de ortalama olarak 2.24 dolara ve 2025’e kadar 3.91 dolara ulaşacağını söylüyor. 2028’de ise fiyatın 5,67 dolar olacağını iddia ediyor.
  • Başka bir fiyat tahmin sitesi olan Coinswitch ise 0x (ZRX) fiyatının önümüzdeki yıllarda 2,73 dolara, üç yıllık bir dönemde 5,70 dolara ve beş yıllık bir aralıkta 9,13 dolara ulaşacağını söylüyor. Bu, mevcut fiyattan önemli bir artış olacaktır.

0x (ZRX) Güvenilir midir?

0x (ZRX) güvenilir bir kripto para ve kripto para borsa projesidir. 0x (ZRX), Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiştir. Sonuç olarak, Ethereum madencileri ve Ethereum düğüm ağının birleşik çabalarıyla saldırılara karşı korunur.

Temel güvenliğe gelecek olursak; Protokolün 3. sürümü eve son sürümü ConsenSys Diligence dahil olmak üzere temel güvenlik açıkları, arka kapılar ve gereksiz işlevler olup olmadığını kontrol eden birkaç üçüncü taraf firma tarafından denetlenmiş ve önemli bir sorun bulunamamıştır.

Ancak, bu denetlemeden daha sonra 0x (ZRX) çekirdek ekibi tarafından yamalanan v2.0 akıllı sözleşmesinde bir güvenlik açığı bulundu. Bu güvenlik açığı bağımsız bir araştırmacı tarafından tespit edildi ve istismar edilmedi. 0x (ZRX), herhangi bir sorunu istismar edilmeden önce tespit etmeye ve düzeltmeye yardımcı olmak için bu tarz kişiye cömert bir ödül verdi ve hala da benzer yardımları ödüllendirmeye devam ediyor.

0x (ZRX) Nereden Satın Alabiliriz?

0x (ZRX) 200’den fazla kripto para borsasından alınabilir. Binance, Coinbase, Coinbase Pro, Huobi Global 0x (ZRX) alınabilecek en iyi borsalardır. Bu 4 borsaya ek olarak Bitfinex, Bithumb, Gemini, Bitstamp, Bittrex, Gate.io, FTX, Kraken, KuCoin gibi diğer güvenilir borsalardan da 0x (ZRX) alabilirsiniz.

1 0x (ZRX) Kaç TL?

0x (ZRX) Kaç TL? 0x (ZRX) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. Bu düşük fiyatı ve gelecek vaat etme özelliği ile 0x (ZRX) Türk yatırımcılar arasında sevilene koinlerden biridir.

1 0x (ZRX) Kaç Dolar?

1 0x (ZRX) kaç dolar? 0x (ZRX) güncel olarak dolardan işlem görüyor. 0x (ZRX) bu yıl daha önceki tüm zamanların en yüksek seviye rekorunu kırmadı ve şu anda bu seviyenin %71 altında işlem görüyor.

0x (ZRX) Yükselir mi?

0x (ZRX) geleceğin kripto para birimlerinden biridir. Esasen merkezi olamayan bir borsa olan 0x (ZRX) protokolü ilerleyen zamanlarda kullanıcı açısından patlayabilir. Bu 0x (ZRX) fiyatının da benzer bir şekilde yükseleceği anlamına gelecektir. Ethereum ağında olması 0x (ZRX) kripto parasının en önemli gelecek vaat edici özelliklerinden biridir. Ayrıca proje takımı başarılı olmaya devam ederse 0x (ZRX) fiyatı keskin bir şekilde yükselebilir.

0x

0x (ZRX) Ne Zaman Çıktı?

0x (ZRX), 2016 yılında çıktı. 0x (ZRX) 2017 yılında, Polychain Capital, Pantera Capital ve FBG Capital gibi önde gelen yatırım firmalarının desteğiyle toplam 24 milyon dolar topladı. 0x (ZRX) 5 yıldır aramızda olan bir koindir ve güvenilirliğini kanıtladığından dolayı 200’den fazla borsada listelenmiştir.

0x (ZRX) Kurucusu Kim?

0x (ZRX) Will Warren ve Amir Bandeali tarafından kuruldu. 0x (ZRX) CEO’su Will Warren ve 0x (ZRX) CTO’su Amir Bandeali’dir. Yani iki kurucu ortak hala platforma hizmet etmeye devam ediyor. Will Warren, 0x (ZRX)’den önce Basic Attention Token’ın (BAT) teknik danışmanı rolünü üstlendi. Amir Bandeali de 0x (ZRX)’den önce Illinois Üniversitesi’nden Finans alanında lisans derecesi ile mezun oldu ve 0x’i kurmadan önce çeşitli ticari pozisyonlarda görev aldı.

Şu anda 0x (ZRX) ekibi, platformu güncellemek ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için çalışan mühendisler, araştırmacılar ve tasarımcılar dahil 30’dan fazla kişiden oluşuyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 4 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu