Coin Rehberi

1 Basic Attention Token (BAT) Kaç TL? Basic Attention Token (BAT) Coin Güncel Fiyatı, Grafiği ve Analizleri

Bitcoin’in liderlik ettiği kripto para dünyasında gelişimini sürdüren Blockchain ağı üzerinde, farklı amaçlar ile yaratılan platformlar oluşmaya devam ediyor. Bu platformların arasında en popüler olanlardan birisinin de Basic Attention Token olduğunu görüyoruz. Basic Attention Token hakkında merak edilen bütün bilgilere ve güncel fiyat, grafik analizlerine, bu yazımız ile ulaşabilirsiniz…

Basic Attention Token (BAT) Nedir?

Basic Attention Token, günümüzün en yaygın konularından biri olan dijital reklamcılık konusunda faaliyet gösteriyor. Blockchain tabanlı olarak yaratılan Basic Attention Token için dijital bir reklamcılık ağı şeklinde tanımlama da yapılabilir. JavaScript’in yaratıcısı ve aynı zamanda Moziila ile Firefox’un kurucusu Brendan Eich tarafından üstlenilen proje, birçok büyük şirket tarafından fon desteği alıyor.

Basic Attention Token (BAT) Ne İşe Yarar?

Basit Attention Token, birçok internet kullanıcısının görmüş olduğu reklamlardan bıkmış olması nedeniyle, dijital reklamcılığa yeni bir yön verme amacıyla kurulmuş bir platformdur. Aynı zamanda Basic Attention Token, reklamları verenlerin ve reklama sahip olan sitelerin sahiplerinin de birçok sorun yaşadığı dönemde, üç ayrı tarafın da memnun olacağı bir sistem yaratmayı başarmıştır.

Bu sistemde, reklam verenlere oldukça düşük maliyetler sunulurken, reklamların yer aldığı sitelerin gelirleri artıyor ve reklamları izlemek zorunda kalan kullanıcılara ödeme yapılıyor. Böylelikle herkesin mutlu olacağı bir sistem oturtulmuş oluyor ve dijital reklamcılık alanının gelişmesi sağlanıyor.

Basic Attention Token (BAT) Nasıl Alınır?

Basic Attention Token, ülkemizde hizmet veren yerli kripto para borsamız Paribu üzerinden kolaylıkla alınabilir. Bu alım işlemini gerçekleştirebilmeniz için kendinize ait kimlik doğrulaması yapılmış bir hesabınızın bulunması yeterli oluyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bu Bitcoin Ticaret Hatalarını Bir Daha Asla Yapmayın

Basic Attention Token (BAT)

Hesabınız ile Paribu’ya giriş yaptıktan sonra, ‘Yatırma İşlemleri’ kısmından para birimi olarak Türk Lirasını seçerek, cüzdanınıza bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Bu yükleme işlemini sadece kendinize ait olan bireysel, vadesiz hesabınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Bakiyenizin hesabınıza tanımlanmasının ardından ise ‘Kolay Alış-Satış’ bölümünden anında BAT alabilirsiniz. Bu bölüme gittikten sonra, ‘Kolay Alış’ kısmındaki bölümde yer alan coin türü kısmında Basic Attention Tokeni seçmelisiniz. Onun altında yer alan bölüme ise ne kadar BAT almak istediğinizi yazmanız ve ‘BAT AL’ butonuna basmanız, işleminizi gerçekleştirmeniz için yeterli olur.

1 Basic Attention Token (BAT) Kaç TL Yapar?

1 Basic Attention Token (BAT) şu sıralarda, 1,65 Türk Lirası değeri ile piyasalarda işlem görüyor.

1 Basic Attention Token (BAT) Kaç Dolar Yapar?

1 Basic Attention Token (BAT)’in dolar karşısındaki değerinin ise 0,203297 USD olduğunu görüyoruz.

1 Basic Attention Token (BAT) Kaç Bitcoin Yapar?

Basic Attention Token, Bitcoin’in karşısında ise 0,00001336 BTC değeri ile işlem görmeye devam ediyor.

Basic Attention Token (BAT) Madenciliği Nasıl Yapılır?

Basic Attention Token, madencilik yapımına uygun olarak tasarlanmamış bir kripto para birimidir. Dolaşımda yer alan bütün Basic Attention Token miktarı, şirket tarafından piyasaya sürülmektedir.

Basic Attention Token (BAT) Neye Göre Düşer?

Basic Attention Token, gördüğü talebin azalmasının yanı sıra dijital reklamcılık alanında gördüğü ilginin kaybolması durumunda da fiyat düşüşü yaşayabilir. Ayrıca, Basic Attention Token hakkında olumsuz olarak nitelendirilebilecek gelişmeler yaşanması veya güvenilir kaynaklar tarafından BAT’ı kötüleyen haberler çıkarılması da fiyatının düşmesine neden olabilir.

Basic Attention Token (BAT) Fiyatı

Basic Attention Token’in fiyatının 1,65 TL olduğunu görüyoruz. Bir başka deyişle Basic Attention Token’in 0,214242 Amerikan Doları değerinde olduğunu söyleyebiliriz.

Basic Attention Token (BAT) Grafiği

Coinmarketcap BCH/TRY: https://coinmarketcap.com/tr/currencies/basic-attention-token/

Basic Attention Token, 2017 senesinin Haziran ayı ile beraber giriş yaptığı piyasalarda, günümüze kadar oldukça dalgalanmalı bir grafiğe sahip. En büyük yükselişini 2018 senesinin Ocak ayında yaşayan ve rekor seviyesine ulaşan Basic Attention Token’in, bundan sonraki süreçte de devamlı olarak iniş çıkışlar yaşadığı bir grafiği olduğunu görüyoruz. Oldukça aktif bir grafiğe sahip olan Basic Attention Token, piyasa değerini de fiyatı ile doğru orantılı olarak arttırmış veya azaltmış olarak karşımıza çıkıyor.

Basic Attention Token (BAT) Piyasa Değeri

Basic Attention Token’in piyasa değerinin, 2.471.613.441 Türk Lirası olduğunu görüyoruz. Basic Attention Token’in piyasa değerinin dolar cinsinden değerinin ise 303.881.605 USD olduğunu belirtebiliriz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Altcoin Fiyat Analizi BSV, XMR ve BAT: 5 Ağustos 2020

Basic Attention Token (BAT) Analizleri

Basic Attention Token, günümüzün en yaygın sektörleri arasında yer alan dijital reklamcılık sektörüne getirdiği yenilikler ile adından söz ettirmeyi başarmış bir proje olarak dikkat çekiyor. Dijital reklamcılık sektörüne aktif ya da pasif olarak dahil olan herkesin memnuniyetini sağlama amacıyla ortaya çıkan Basic Attention Token, aynı zamanda güvenliğe verdiği önemle de ilgilerin odak noktasında kalmayı başarıyor.

Basic Attention Token (BAT) Yükselir mi?

Basic Attention Token, oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan dijital reklamcılık sektörünü hedef almış bir proje olmasından dolayı, her kesimden kullanıcıya da hitap edebilme özelliğine sahip durumda. Bu da Basic Attention Token’in değerinin yükseliş yaşamasını mümkün kılıyor. Şu sıralarda piyasalarda ufak düşüşler yaşasa da oldukça aktif olan Basic Attention Token, zaman içerisinde yapacağı geliştirmeler ve yapacağı ortaklıklar ile değerini kolaylıkla arttırabilir. Bu nedenle gelişmeleri yakından takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Basic Attention Token (BAT)

Basic Attention Token (BAT) Nasıl Çalışır?

Basic Attention Token, dijital reklamcılık sektöründe hizmet veren bir platformdur. İnternet ortamında reklamları izleyen kullanıcıların yanı sıra reklamları verenlerin ve bu reklamları sayfalarında yayınlayanların yakındığı birçok konuya çözüm olma hedefi bulunuyor. Bu bağlamda reklamlara sayfalarında yer verenler, kullanıcıların duyduğu ilgi üzerinden gelir sağlarken, kullanıcılar da bu reklamları izleyerek ödül kazanabiliyorlar. Aynı zamanda reklam verenler için de uygun maliyet seçenekleri sunan Basic Attention Token, böylelikle her üç kesimi de memnun etmeyi başarıyor.

Basic Attention Token, yaygın olarak kullanılan tarayıcıların yerine, kendi ekibi tarafından yaratılan Brave adlı tarayıcı kullanıyor. Gizliliği ve hızı odak noktasında tutarak tasarlanan Brave tarayıcısı, kullanıcıların gösterdiği ilgi durumlarına bağlı olarak görecekleri reklamları belirliyor. Kullanıcılar da bu tarayıcıdaki reklamları izleyerek ödüller kazanabiliyor ve Uphold adlı platform üzerindeki cüzdanlarında saklayabiliyorlar.

Basic Attention Token (BAT) Nereden Alınır?

Basic Attention Token’i, işlem gördüğü birçok borsa üzerinden alabilirsiniz. Başta Binance ve yerli kripto para borsamız Paribu olmak üzere birçok büyük borsada listelenen Basic Attention Token, aynı zamanda kendisine ait Brave adlı tarayıcıdan da reklamları izleme yoluyla elde edilebiliyor.

Basic Attention Token (BAT) Güvenilir mi?

Basic Attention Token’in tamamıyla güvenilir bir platform olduğunu söyleyebiliriz. Hem kendi yapısında hem de tarayıcısı olan Brave’nin yapısında gizliliğe ve hıza büyük önem veren Basic Attention Token, kullanıcıların güvenliğini de büyük bir özveri ile sağlıyor. Birçok büyük yatırımcının desteğini alması ve büyük borsaların kendisini listelemesi de güvenilirliğinin en büyük kanıtı olarak gösterilebilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Electroneum (ETN) Nedir? Nasıl Alınır?

Basic Attention Token (BAT) Neye Göre Artar?

Basic Attention Token, her kripto para sektörü üyesinde olduğu gibi gördüğü ilginin çoğalması durumunda artış gösterebilir. Bunun yanı sıra göstereceği gelişim ve yapacağı ortaklıklar da Basic Attention Token’in artış göstermesini sağlayabilir.

Basic Attention Token (BAT)

Basic Attention Token (BAT) Haberleri

Basic Attention Token hakkında yazılan haberlerin bazılarını sizleri için şu şekilde sıraladık:

Basic Attention Token’e Gemini’den Destek

Kripto para sektöründe hizmetlerine devam eden Gemini borsası, yaptığı açıklama ile ilerleyen günlerde Basic Attention Token’i listeleyeceğini duyurdu.

Blockchain sektörü içerisinde gördüğü ilgi ile dikkat çeken Basic Attention Token ve ona ait olan tarayıcı Brave, popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Brave tarayıcısının Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Des Martin, tarayıcının yalnızca geçtiğimiz ay içerisinde 1 milyonun üzerinde yeni kullanıcıya ulaşmayı başardığını söyledi. Bu hızlı yükselişin arkasında yatan en önemli neden olarak ise kullanıcının gizliliğine verdiği büyük önem olduğu söyleniyor. Aynı zamanda kullanıcıların hiçbir ek ücret ödemeden ve emek harcamadan, yalnızca reklam izleyerek token kazanabilmesi de çekiciliğini arttırıyor.

Basic Attention Token gelişimini sürdürdüğü şu zamanlarda, gördüğü ilgi ile dikkatleri üzerine topladığı için borsaların da hedefinde olmayı başarıyor. Son olarak Gemini borsası, Basic Attention Token’in listeleneceğine dair bir duyuru yaptı. Sadece beş adet kripto parayı listeleyen Gemini’nin, oldukça seçici bir borsa olduğu biliniyor. Buna rağmen Basic Attention Token’i tercih etmesi de ne kadar güvenilir bir yapıya sahip olduğunu kanıtlıyor.

Binance Futures, Basic Attention Token’i Listelemeye Hazırlanıyor

Kripto para sektörünün en büyük borsası olarak hizmet veren Binance, son dönemlerin en popüler kripto paraları arasında yer alan Basic Attention Token hakkında bir duyuru yaptı.

Duyuruda Binance, kendisine ait vadeli işlem platformu olan Binance Futures içerisinde artık Basic Attention Token’e de yer vereceğini açıkladı. Ethereum tabanlı Basic Attention Token, aynı zamanda Brave adlı tarayıcı üzerinden de reklam izleyerek kazanılabiliyor. Son olarak Türkiye’nin de program içerisine dahil edilmesi ile ülkemizdeki kullanıcılar da Brave üzerinden reklam izleyerek Basic Attention Token kazanabiliyorlar.

“Chainlink (LINK) Nedir? Nasıl Alınır?” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/chainlink-link-nedir-nasil-alinir/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu