Altcoin Haberleri

10 Kat Yapması Öngörülen En Düşük Değerli 4 Altcoin

Kripto para piyasası, son üç yılda 100X’in üzerinde bir kazançla muazzam bir büyüme gördü. Geçmişte çeşitli kripto paralar BTC’yi aştı ve değeri düşük birçok kripto para ise gelecekte %1000’lik bir kazanç görebilir.

Çok katlı yükselme potansiyeline sahip dört değeri düşük altcoine bir bakalım:

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash, Bitcoin’in hard fork’u olarak ortaya çıktı. Oysa BCH, Bitcoin geliştiricilerini ve yatırımcılarını uzun süredir rahatsız eden ölçeklenebilirlik sorunlarını çözüyor.

Bitcoin’in mevcut medyan işlem ücreti 7,42 dolardır. Bu arada, BCH’nin işlem ücreti 0,0012 dolardır, bu da BTC için işlem ücretinin BCH’den %618.330 daha fazla olduğu anlamına gelir. Bu da perakende yatırımcıların BTC’yi kullanmasını zorlaştırır.

Bitcoin Cash, işlem ücretlerine ve piyasa hakimiyetine bağlı olarak diğer altcoin’lere kıyasla önemli bir avantaja sahiptir.

BCH şu anda 534 dolar civarından işlem görüyor ve bu yılın başından itibaren %120’den fazla kazanç elde etti. Analistler, BCH’nin dört ila beş yıl içinde 20.000 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. BCH, İşlem ücretlerine ve piyasa hakimiyetine dayalı olarak diğer altcoinlere kıyasla bir adım öndedir.

İlgili İçerik: Bitcoin Cash (BCH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Litecoin (LTC)

Litecoin (LTC)

Gelecekte büyük bir çıkış görebilecek ikinci altcoin Litecoin’dir. LTC, BTC ile benzer özellikleri paylaştığı, ancak sürekli olarak benimse ve geliştirme üzerinde çalıştığı için genellikle Dijital Gümüş olarak adlandırılır. LTC, kısa bir süre önce Litecoin’in dünya genelinde uyarlanabilirliğini gösteren UFC ile bir ortaklık yaptı.

LTC’nin kurucusu, eski bir Google mühendisi olan Charlie Lee’dir. Charlie Lee projenin başlangıcından bu yana LTC işlem ücretlerini düşürmeyi başarmıştır.  Litecoin, diğer altcoinleri alt sezonuna yönlendirebilecek bir kripto para olduğundan dolayı diğer kripto paralardan farklıdır. Geçmişten gelen verilere bakarsak, bir altsezon geldiğinde ilk tepki veren LTC olduğunu görebiliriz.

Analistler, LTC’nin üç yıl içinde 2.000 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.

İlgili İçerik: Litecoin (LTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Cajutel (CAJ)

Cajutel (CAJ)

İnternet, günümüz dünyasında büyük bir ihtiyaçtır. Dünyada internet maliyetinin çok yüksek olduğu bazı ülkeler var. Örneğin Batı Afrika Sierra Leone ve Gine Bissau gibi ülkelerde İnternet’in fiyatı bugünkü fiyatın 20 ila 30 katıdır. Cajutel ise Sierra Leone ve Gine Bissau gibi toplumlara en uygun fiyatlar karşılığında İnternet sağlar.

Cajutel, diğer kripto paraların aksine gerçek dünya uygulamalarına sahiptir. Cajutel’i diğer kripto para birimlerimden ayıran ve CAJ’a bir adım daha öteye taşıyan şey, CAJ başına elde edilen kazançtır. Buna karşılık, CAJ tahmini fiyatı ise üç yıl içinde yılda 13 dolardır. Doğru pazarlanırsa ve öngörülen nakit akış oranı korunursa, CAJ beş yıl içinde 1.300 dolara kadar ulaşabilir.

Cajutel, Batı Afrika’nın keşfedilmemiş bölgelerin “ilk ve hızlı bir şekilde adım atan” projedir. Bu, Cajutel’e yüksek nakit akış oranına sahip güvenilir bir müşteri tabanı oluşturma şansı verecektir. Bu minimum masrafla yüksek yatırım getiri ihtimalini de artıracaktır.

Cajutel’in tahmini getirisi, bu verilen zaman diliminde ki tahmini BTC getirisinden %65.000 daha fazladır.

Pirate Coin (ARRR)

Pirate Coin (ARRR)

Kripto para sektöründe kendine yer edinmiş bir diğer kripto parada projesi de Piratechain’dir. Piratechain’i farklı kulan şey, anonimliği ve ZK snark teknolojisini kullanmasıdır.

Piratechain, Zcash’in Fungibility problemini çözerek kendini ekosistemde bulunan en iyi gizlilik odaklı kripto para birimlerinden biri haline geldi. Piratechain’deki tüm işlemler özeldir ve bu, kullanıcıların işlemlerini minimum oranda gerçekleştirirken verilerini korumalarına yardımcı olur. Piratechain şu anda 63.762.158 dolarlık piyasa değeri ile 0.3183 dolar civarından işlem görüyor.

Piratechain geliştirici ekibi, Piratechain’i yarışın ön safhalarına koymak için çok çalışıyor. Piratechain’in geliştiricileri, çeşitli başarılı projeler üzerinde çalıştı ve şu anda, Piratechain’in herkes için daha erişilebilir hale getirmek için bazı önemli gizlilik odaklı kripto paralarının sorunlarını çözmek için gece gündüz çalışıyorlar. Analistler, Piratecoin’in önümüzdeki günlerde 20X’lik bir yükseliş yapacağını öngörüyor.

Son olarak:

Piyasadaki çeşitli kripto para birimleri potansiyel olarak 10 kat değer kazanabilirken, yukarıda listelenen kripto paralar sağlam bir ekibe ve temel bir değere sahip kripto para projeleridir. Yatırımcılar ve tüccarlar, yatırım yapmadan önce her zaman gerekli araştırmayı kendileri yapmalıdır.

İlgili İçerik: 2021 Yılında Yatırım Yapılabilecek En İyi 10 Kripto Para Birimi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu