Anasayfa Altcoin 1.000 Dolar İle Hangisi Alınmalı: Ethereum mu? Shiba Inu mu?

1.000 Dolar İle Hangisi Alınmalı: Ethereum mu? Shiba Inu mu?

Altcoin

Son zamanlarda yapılan bir ankette, 1000 kişiye 1000 doları olsa hangi kripto para birimini seçecekleri soruldu. İşte detaylar...

1.000 Dolar İle Hangisi Alınmalı: Ethereum mu? Shiba Inu mu?

Shiba Inu (SHIB) ve Ethereum (ETH), topluluğa büyük erişim sağlayan inanılmaz derecede popüler kripto projeleridir. Her iki proje de 2023'te şu ana kadar iyileşme gösterdi. Ethereum (ETH) %52,68'e varan kazançlar elde ederken, Shiba Inu (SHIB) %26,67'lik bir artış kaydetti.

Son zamanlarda yapılan bir ankette, 1000 kişiye 1000 doları olsa hangi kripto para birimini seçecekleri soruldu. Shiba Inu (SHIB) çevrimiçi olarak önemli bir hayran kitlesine sahipken, zirveye çıkan Ethereum (ETH) oldu. İnsanların %59,6'sı kendilerine 1000 dolar verilirse Ethereum (ETH) alacaklarını söyledi. Öte yandan, kişilerin %40,4'ü Shiba Inu (SHIB) satın alacağını söyledi.

Ethereum Gücünü Hissettiriyor!

1.000 Dolar İle Hangisi Alınmalı: Ethereum mu? Shiba Inu mu?

Ethereum (ETH), piyasa değeri göre ikinci en büyük kripto projesidir. Proje aynı zamanda diğer birçok kripto projesinin de temelidir. Aslında Shiba Inu (SHIB), Ethereum (ETH) blockchain zincirindeki bir ERC-20 tokenidir. Dahası, Ethereum (ETH) muhtemelen en yüksek sayıda gerçek hayattaki kullanım durumlarından birine sahiptir.

Bir para birimi olmasının yanı sıra, geliştiricilerin kendi ağında merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına da olanak tanır. Bu nedenle, insanların çoğunluğunun Shiba Inu (SHIB) yerine Ethereum (ETH) seçmesi şaşırtıcı değil.

Ancak, Shiba Inu (SHIB) yardımcı oyunda geride kalmıyor. Proje kendisini “meme coin” etiketinden kurtarmaya çalışıyor. Yeni başlayanlar için, Shiba Inu (SHIB) çok yakında Shibarium adlı kendi katman-2 ağını başlatıyor. Lansman, Shiba Inu (SHIB) Ethereum (ETH) üzerinde bir ERC-20 token olmaktan çıkacağı ve kendi blockchain sahip olacağı anlamına gelecektir diyebiliriz.

Shiba Inu (SHIB) metaverse ortamını oluşturmak için yoğun çaba sarf ediyor. Ayrıca, tokenler para birimi olarak benimsenmesi artıyor. Shiba Inu (SHIB), Ethereum'un fayda seviyesinden uzak olsa da protokol, çok yönlü kullanımı ileriye taşıyacak bir dijital varlık oluşturmak için uğraşıyor.

Basın zamanında, Ethereum (ETH) son 24 saatte %1,8 düşüşle 1.826 dolardan işlem görüyordu ve Shiba Inu (SHIB) son 24 saatte %1,3 düşüşle 0,00001026 dolardan işlem görüyordu.

1.000 Dolar İle Hangisi Alınmalı: Ethereum mu? Shiba Inu mu? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik