Anasayfa Altcoin 10x Potansiyelli En İyi 3 DeFi Projesi

10x Potansiyelli En İyi 3 DeFi Projesi

Altcoin

10x potansiyelli en iyi 3 DeFi projesi hangileri olabilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

10x Potansiyelli En İyi 3 DeFi Projesi

cYatırım yapılacak en iyi DeFi projeleri söz konusu olduğunda, Chainlink (LINK), Uniswap (UNI) ve Avalanche (AVAX), umut verici büyüme potansiyelleri nedeniyle listenin başında geliyor. Dünya çapında ilgi gören bu projeler, DeFi'nin ilginç dünyasını daha da derinleştiriyor.

Peki bu projeler gelecekte gerçekten 10x potansiyeline ulaşabilir mi? Gelin işin detayına inerek ayrıntılara hep birlikte bir bakalım.

Avalanche (AVAX)

10x Potansiyelli En İyi 3 DeFi Projesi

Avalanche (AVAX), satın alınacak en iyi 3 DeFi kripto parası listemizde bir numarada yer alıyor. Ethereum'un temel sorunlarından bazılarını ele alıyor. Avalanche (AVAX) ile hem çok yönlülük hem de hızlı işlem süreleri minimum maliyetle sağlanır. Genellikle saniyede işlem olarak bilinen 4.500 TPS'ye kadar işleme kapasitesine sahiptir.

Bu, şu anda 7 ile 15 TPS arasında bir yerde sunan Ethereum (ETH) aksine oldukça önemli bir güç arz ediyor. Avalanche (AVAX), Proof-of-Stake (PoS) fikir birliği yöntemini kullanan bir blockchain sistemidir. Ethereum (ETH) alternatif statüsü göz önüne alındığında, birkaç zorlu rakiple karşı karşıyadır.

Merkezi olmayan finans sistemlerinin entegrasyonunu ve firma ve kamu blokajlarının son derece erişilebilir bir ekosistemde güçlendirilmesini kolaylaştırmak için Avalanche (AVAX) güçlü bir platform olarak tanındı.

Uzmanlar, 2024 yılına kadar AVAX fiyatının 20,05 ABD doları değerinde bir değer öngörmesiyle geleceğe yönelik tahminler iyimser. Bu, mevcut değerden önemli bir artışı temsil ediyor. Avalanche (AVAX) firma ve genel blok zincirlerinin uyarlanabilir bir ekosisteme entegrasyonuna izin veren olağanüstü özellikleri, bu tür tahminlerin temelini oluşturur diyebiliriz.

10x Potansiyelli En İyi 3 DeFi Projesi

Merkezi olmayan finans ekosisteminin temeli olan Chainlink (LINK), gerçekleşmiş ve olası risk tahminleriyle yardımı birleştirerek en son yenilik modelini koruyor. Bu yeni tahminler, DeFi geliştiricilerine yardım sağlayarak akıllı yatırımların ve risk kontrol yöntemlerinin geliştirilmesini geliştirmesini mümkün kılıyor.

Chainlink (LINK), çok çeşitli dijital varlıklar, emtialar ve itibari para birimileri için hem kesin hem de kurcalamaya karşı dirençli ayrıntılar sağladığı için uzun süredir güvenilir bir veri kaynağı olarak görülüyor. Bu kapsamlı veritabanı, Chainlink (LINK) değişken tahminler eklendiğinde genişletilir.

Finansal piyasalardaki oynaklığın önemi abartılamaz. Oynaklık, fiyat hareketlerinin ne kadar sık ​​ve büyük olduğunun ölçümü olarak tanımlanır. Gerçekleşen oynaklık halihazırda gerçekleşmiş olan fiyat dalgalanmalarının bir yansıması iken, tahmin edilen oynaklık gelecekte piyasa meydana gelecek değişiklikleri öngörür.

Chainlink (LINK), bu göstergeler zincire yerleştirerek DeFi ekosisteminin genel kararlılığını ve işlevselliğini geliştirerek yeni ürünlerin ve gelişmiş risk önleme önlemlerinin oluşturulmasına olanak tanır. Chainlink (LINK), finans sektörü için tamamen yeni bir koruma aşaması getirdiği için önümüzdeki aylarda göz önünde bulundurulması gereken bir kripto para birimidir.

Uzmanlar, Chainlink'in 10 dolara ulaşabileceği 2024 yılına kadar önemli ölçüde artacağına inanıyor. Chainlink'in en son teknolojisi, akıllı sözleşmeler ve üçüncü taraflar arasında güvenli ve güvenilir bir bilgi alışverişi yolu sağlayarak bu iyimser görünümün temelini oluşturuyor diyebiliriz.

Uniswap (UNI)

10x Potansiyelli En İyi 3 DeFi Projesi

Değer açısından en büyük merkezi olmayan borsa olan Uniswap (UNI), V4 olarak bilinen en son sürümü için hedeflerini açıkladı. En son yöntem, ücretleri düşürürken hızı artırmak amacıyla geliştirilmiştir.

En son sürüm olan V4, "kancalar" uygulaması yoluyla ayarlanabilir likidite kavramını tanıttığı için geliştirme açısından bir adımdır.

Uniswap'in tanımına göre kancalar, kullanıcıların benzersiz likidite havuzları oluşturmasına, havuzların, takasların ve ücretlerin birbirine nasıl bağlanacağını yönetmesine olanak tanıyan uzantılardır. Kullanıcılar, Uniswap (UNI) hesaplarına giriş yaparak kendi kancalarını geliştirebilirler.

Uniswap (UNI), zincir üstü limit emirlerinin geliştirilmesi, dinamik ücretler ve bir havuzun kullanım ömrü boyunca belirli bir noktada gerçekleştirilebilecek çok sayıda ek otomatikleştirilmiş işlem dahil olmak üzere geliştiricilerin yararlanabileceği çeşitli potansiyel uygulamalardan bahsetti.

Kancaların yanı sıra, sonraki yükseltmelerden biri, tüm havuzları tek bir akıllı anlaşmada birleştirmeyi içerir. V3'te, bir havuz kurulduktan sonra, önce yeni bir sözleşmenin başlatılması gerekir. Bu bir gerekliliktir. Havuzların oluşturulmasıyla ilgili maliyetler, geliştirilmiş V4 teknolojisinin doğrudan bir sonucu olarak %99 oranında azaltılacaktır diyebiliriz.

10x Potansiyelli En İyi 3 DeFi Projesi içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar