Analizler

12 Nisan: Polkadot, Aave, Dash Fiyat Analizi

Polkadot, 42 dolar seviyesinin altında konsolide oluyor. Aave, 345 dolarlık desteğini savunduktan sonra yavaşça yükseliyor. Dash ise güçlü bir yükseliş trendinde ve 300 dolarlık psikolojik direnç seviyesini geçmeye çalıştı.

Polkadot (DOT)

Polkadot, son birkaç gün içinde 40 ila 42 dolar seviyeleri arasında konsolide oldu. Bu bir yüksleiş hareketi için neredeyse bir hazırlık niteliğindedir. DOT işlem hacmi ise düşüş trendinde ve MACD 4 saatlik grafikte bile nötr bir ivme gösterdi.

Bollinger bantları, düşen oynaklığı teyit etmek için fiyat civarında sıkı kaldı.

Aave (AAVE)

Aave, son birkaç hafta içinde 300 ila 421 dolar arasında bir aralıkta işlem gördü. Fiyat, 360 dolarda aralığın orta seviye desteğine tutunmaya devam etti. Şu anda, AAVE 367 dolar civarından işlem görüyor ve 386 dolarlık dirençle karşı karşıya.

RSI geçtiğimiz günlerde 50 nötr seviyesine doğru tırmandı ancak bu çizginin üzerine çıkamadı. Bu fiyat hareketi, alıcıları veya satıcıları desteklemiyor ancak AAVE’nin geçen hafta 345-360 dolarlık alanda kalması fiyatı tekrardan 421 dolara çıkarabilir. Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde ve 360-355 dolara bir düşüş görülebilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son Dakika: Tether (USDT) Polkadot ve Kusama Blok Zincirlerine Geliyor!
Son Dakika: Analistler bu haftanın en çok kazandıracak 5 Altcoin'ini açıkladı
12 Nisan: Polkadot, Aave, Dash Fiyat Analizi 2

DASH (DASH)

DASH, yükselen bir kanalda işlem görüyor. 219 dolarlık seviyeyi desteğe dönüştürdüğü için özellikle son 10 günde alıcılardan önemli talep gördü.

OBV yükselmeye devam etti. Müthiş Osilatör sıfır çizgisinin üzerindeydi ve yükseliş ivmesi gösterdi. Dash, 297-300 dolarda dirençle karşılaştı ve hem yatay hem de kanalın alt sınırının birleştiğini seviyhe olan 278 dolarda güçlü bir destek gördü.

Yükselen kanal, aşağı yönlü bir tersine dönüş modelidir; kanalın altına yakın bir işlem seansı olursa sözde varlığın elde edilen kazançların bir kısmı ya da tamamı geri alınabilir. Dash durumda ise 250 dolarlık bölge böyle bir geri geri çekmeyi durdurmalıdır. Bu seviyeler tüm Mart ayı için güçlü bir direnç görevi gördü. Ancak bu seviye son zamanlarda destek görevi görmek için ters döndü ve yeniden test edilmesi gerekiyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu