18 bin dolar beklentisi yükseliyor!

1 Dakikada Okunabilir


Bitcoin tüccarı Rampage, Chicago Ticaret Borsası (CME) üzerindeki Bitcoin vadeli işlem piyasasında “boşlukların” Bitcoin fiyatlarının yakında 18.000 Amerikan Doları seviyesine ulaşarak düzelecek olduğunu açıkladı. Kripto paraların değerinin artacak olduğunu ve bu konuda ciddi yatırımcı sorunlarının ve boşlukların bu konuda 18.000 Amerikan Doları seviyesine yükselerek piyasada ciddi bir yer edinmesinde rol oynayacak.

Piyasada en büyük kripto para birimi olan BTC’nin fiyatındaki artışlar devam ederken, birçok yatırımcı 18 bin dolar beklentisi içerisinde değil ve 18 bin dolar seviyesinin kısa zamanda görülebileceğini asla düşünmemekte. Yatırımcılar BTC’nin fiyatındaki yükselişin sınırlı kalacak olduğunu ve fiyatların çok büyük bir sıçrama yaşamayacak olduğuna inanıyor.

Rampage, 10,000 ABD doları tahminini konusunda iddialı olabiliyor ve 18 bin doların görülmesi ile yasal boşlukların kendi kendisini dolduracak olduğunu belirterek, yatırımcıların fiyat artışlarından en iyi oranda kazanç elde edecek olduğunu düşünüyor.

Kripto para birimlerinin seviyesinin bir anda artması ve 20 bin dolara yakın seviyeleri görmesi ve kripto para fiyatlarının yükselmesi sayesinde yatırımcılar piyasada tekrar ne yapılabileceğini düşünmek zorunda kalacak. Bitcoin’in fiyatındaki artışların ne kadar sürede olacağı merak konusu olsa da yatırımcıların yakın zamanda fiyat artışları konusunda yeni yatırımlar yapmayı göz önüne alabilecek oldukları ve bu kapsamda fiyatların yükselmesini oldukça destekleyici hareket edebilecekleri belirtiliyor.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
242
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
242
Şaşkın
Lol Lol
363
Lol
Harika Harika
242
Harika
Korkunç Korkunç
201
Korkunç
error: Kopyalama Engellendi!