Coin Fiyatı

1inch (1INCH) Fiyatı ve Grafiği – 1 1INCH Kaç TL Kaç Dolar?

1inch (1INCH) Nedir?

1inch (1INCH) bir DEX toplayıcısıdır. Yani, 1inch (1INCH) kullanıcılarının tüm platformlarda en verimli takas yollarını bulmasını sağlamak için birkaç merkezi olmayan kripto para borsasını tek bir platformda birleştiren merkezi olmayan borsa (DEX) toplayıcısıdır. Bir kullanıcının çeşitli borsalardaki en iyi fiyatı bulması için her borsaya bakması gerekir, 1inch (1INCH) gibi bir DEX toplayıcısı manuel kontrol ihtiyacını ortadan kaldırarak merkezi olmayan borsalardaki işlemlere verimlilik getirir.

1inch (1INCH) gibi DEX toplayıcıları, farklı DEX’lerden likidite sağlayarak çalışır, yani kullanıcılara mümkün olan en kısa sürede herhangi bir DEX’te bulabileceklerinden daha iyi takas oranları sunabilir. 1inch (1INCH) tokeni ise 1inch platformunun yerel kripto para birimidir.

1inch (1INCH) Hangi Borsalarda Bulunur?

1inch (1INCH) 100’den fazla kripto para borsasında işlem görüyor. Binance, Huobi Global, Coinbase, Gate.io, KuCoin, Uniswap V2, FTX, Bitfinex, Bittrex ve OKEx  1inch (1INCH) ticareti yapılabilecek en iyi ilk 10 borsadır. Bu borsalar dışında 1inch (1INCH) çoğu kripto para borsasında bulunuyor.

1inch (1INCH)

Son Dakika 1inch (1INCH) Fiyatı 2021

Son dakika 1inch (1INCH) fiyatı: 1inch (1INCH) şu anda dolardan işlem görüyor. Ayrıca 1inch (1INCH) şu anda Türk lirasından işlem görüyor.

1inch (1INCH) Piyasa Değeri

1inch (1INCH) piyasa değeri: 1inch (1INCH) piyasa değeri şu anda dolardadır. Bu toplam piyasa değeri ile 1inch (1INCH) en büyük 106. kripto para birimidir. Dolaşımda 172.874.936 adet 1inch (1INCH) vardır ve maksimum arz mevcut değildir.

1inch (1INCH) Hacmi

1inch (1INCH) hacmi: 1inch (1INCH) hacmi dolardadır. Bu hacmin en büyük kısmı Binance borsasındadır. Binance borsasındaki 1INCH/USDT çiftindeki hacim toplam hacmin %17’sini oluşturmaktadır.

1inch (1INCH) Grafiği

1inch (1INCH) grafiği aşağıdaki gibidir. 2 ay önce 1inch (1INCH) fiyatı 7.87 dolarda tepe yapmış olup şu anda düşüş eğilimindedir. Yine de fiyat bu seviyenin çok da altında değildir. 1inch (1INCH) fiyatı son günlerde yüksek oranda değişken olmuştur.

1inch (1INCH) Alınır mı?

1inch (1INCH) kripto para sektörüne yardımcı niteliğinde olan bir kripto para birimidir. 1inch merkezi olmayan borsasında yerel kripto parası olarak kullanım alanı sınırlı sayılabilir. Bu yüzden özelikle 1inch borsasında kullanacaksanız 1inch (1INCH) almanız tavsiye edilir. Aksi takdirde 1inch (1INCH) yatırım amaçlı olarak alınabilir.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

1inch (1INCH) Madenciliği

1inch (1INCH) merkezi olmayan bir sistemdir. 1inch (1INCH) madenciliği yapılamaz. 1inch (1INCH) madenciliği Bitcoin gibi değildir. 1inch (1INCH) tokenleri ağdaki getiri farmı yöntemi ile oluşturulabilir. Bir likidite sağlayıcısı olur ve belirli likidite havuzlarına katılırsanız 1inch (1INCH) üretebilirsiniz.

1inch (1INCH) Yorumları

1inch (1INCH), traderların tüm platformlarda en verimli swapı bulmasını sağlamak için DEX’leri tek bir platforma bağlayan merkezsiz borsa DEX toplayıcıdır. 1inch (1INCH) tokeni, 1inch protokolünün ana ERC-20 tokenidir ve 1inch tarafından geliştirilen tüm protokolleri yönetmek için kullanılacak bir yönetişim ve utility tokendir. Bu tokeni kripto para borsalarından kolayca satın alabilirsiniz. Kripto para dünyasının en güvenilir borsası Binance’dir. Dilerseniz yerli borsaları da tercih edebilirsiniz, ama yerli borsalarda hacim düşük olduğundan alım-satım farkı çok fazla olabiliyor. Ayrıca yüksek komisyon oranları var.

1inch merkeziyetsiz (DEX) kripto para borsası, merkezi olmayan diğer borsaları tarayarak en iyi fiyatı bulmanızı sağlayan bir platformdur. Bu kripto para borsası, Aralık 2020’de “yönetim tokeni” (governance token) olarak hem ERC-20 hem de BSC altyapısı ile çift tabanlı şekilde 1inch (1INCH) tokenini piyasaya sürmüştür.

1ınch kazanabilmek için 1inch’in likidite platformuna likidite sağlanması gerekmektedir. 1inch (1INCH) likidite protokolü, mooniswap formüllerini kullanarak arbitraj kârı elde etmenizi sağlayan bir platformdur.

1inch (1INCH) gerçek bir yatırım opsiyonu gibi duruyor. Fakat altcoin evreni artık bir casino gibi. Çok az insan burada kazanabileceği aylık %5-%7 arası kazanç ile mutlu olabiliyor artık.

1inch (1INCH) Geleceği 2021

1inch (1INCH) geleceği parlak kripto paralardan biridir. Tabi bu kripto paranın geleceği en çok kullanıldığı platform olan 1inch’e bağlıdır. 1inch platformu var olmaya devam eder, benzer şekilde çalışmaya devam ve kendini geliştirmeye başlarsa 1inch (1INCH) kripto para biriminin fiyatı da artabilir. Platformun yeni ortaklıklara imza atması ya da yeni güncellemeler yapması 1inch (1INCH) fiyatına olumlu bir şekilde yansıyabilir.

1inch (1INCH) Güvenilir midir?

1inch (1INCH) güvenilir bir platform ve kripto paradır. 1inch (1INCH) merkeziyetsizdir ve 1inch tokeni platform kullanıcıları tarafından yönetimde kullanılır. Bu nedenlerden dolayı 1inch (1INCH) güvenilirdir.

1inch (1INCH) Nereden Satın Alabiliriz?

1inch (1INCH) 100’den fazla kripto para borsasında listelenmiştir. 1inch (1INCH) alabileceğiniz en iyi borsalar şu anda Binance, Huobi Global, Uniswap, Coinbase ve 1inch’dir. Bu borsalara ek olarak Narkasa adlı Türk kripto para borsasında 1inch (1INCH) listelenmiştir. Yine de buradaki hacim çok düşüktür.

1 1inch (1INCH) Kaç TL?

1 1inch (1INCH) kaç TL? 1inch (1INCH) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. Böylece 1inch (1INCH) düşük fiyatlı koinlerden biridir. 1inch (1INCH) sadece Narkasa adlı pek bilinmeyene Türk kripto para borsasında TRY karşılığında işlem görmektedir.

1 1inch (1INCH) Kaç Dolar?

1inch (1INCH) şu anda dolardan işlem görüyor. 1inch (1INCH) bu fiyatıyla tüm zamanların en yüksek seviyesinden %70’e yakın geridedir. En yüksek 1INCH/USDT hacmi Binance borsasındadır.

1inch

1inch (1INCH) Yükselir mi?

1inch (1INCH) yükselir mi? Bu soruya cevap olarak başarılı tahmin sitelerinin 1inch (1INCH) tahminlerine bakalım:

Wallet Investor

1inch (1INCH), DeFi sektöründe kârlı bir yatırım seçeneği olabilir. 2021 1inch (1INCH) fiyat tahminimize dayanarak, token 2.542 doları geçebilir. Uzun vadeli bir artış da bekleniyor; 2026 için fiyat tahmini 60.940 dolardır. 5 yıllık bir yatırımla getirinin %2297,32 civarında olması bekleniyor.

Digital Coin Price

1inch (1INCH) fiyat tahminimiz 2021’e göre, token 2021’in sonunda 3,95 dolar civarında olacak. 2025’e kadar ise 1inch (1INCH) 7,84 dolar civarında işlem görebilir.

GOV Capital

En son haber güncellemelerine ve tahminlere dayanarak 1inch (1INCH), 1 yılda 17.34 doları ve önümüzdeki beş yılda 59.86 doları geçebilir. Likidite havuzlarından yararlanabileceği için 1inch (1INCH) tokenlerine yatırım yapmak için harika bir zamandayız.

1inch (1INCH) Ne Zaman Çıktı?

1inch (1INCH) Aralık 2020’de piyasaya sürüldü. 1inch platformu ise Ağustos 2020’de piyasaya sürüldü. 1inch (1INCH) o zamanda; Binance Labs, Galaxy Digital, Greenfield One, Libertus Capital, Dragonfly Capital, FTX, IOSG, LAUNCHub Ventures ve Divergence Ventures’tan 2,8 milyon dolarlık bir fon topladı.

Aralık 2020’de 1inch (1INCH), Pantera Capital tarafından yönetilen ve ParaFi Capital, Blockchain Capital, Nima Capital ve Spartan Group dahil olmak üzere diğerleriyle birlikte A Serisi finansmanda 12 milyon dolar daha topladı. Finansman turu bir SAFT satışı (gelecekteki tokenler için basit bir anlaşma) yoluyla gerçekleştirildi.

1inch (1INCH), 2020 kışında kendi otomatik piyasa yapıcısı (AMM) olan Mooniswap’ı piyasaya sürdü. Aralık 2020’de platform, 1inch (1INCH) yönetişim tokenini piyasaya sürdü ve 1inch ağı, merkezi olmayan bir özerk kuruluş (DAO) tarafından yönetilmeye başlandı.

1inch (1INCH) Kurucusu Kim?

1inch (1INCH) Sergej Kunz ve Anton Bukov tarafından kuruldu. 1inch’ten önce Sergej Kunz, ürün fiyatı toplayıcı Commerce Connector’da kıdemli geliştirici olarak çalıştı, iletişim ajansı Herzog’da kodlama yaptı, Mimacom danışmanlığında projeleri yönetti ve ardından Porsche’de hem DevOps hem de siber güvenlik alanında tam zamanlı olarak çalıştı. Şu anda 1inch (1INCH) CTO’su olan Aton Bukov, 2002’den beri yazılım geliştirme alanında çalışıyor ve 2017’den beri gDAI.io ve NEAR Protocol gibi merkezi olmayan finans (DeFi) ürünleri üzerinde çalıştı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu