Anasayfa Altcoin 1inch Cüzdanı, Bu Coin'den 10 Milyon Dolarlık Alım Yaptı!

1inch Cüzdanı, Bu Coin'den 10 Milyon Dolarlık Alım Yaptı!

Altcoin

1inch cüzdanının, popüler bir altcoinden 10 milyon dolarlık alım yaptığı ortaya çıktı. İşte dikkat çeken veriler...

1inch Cüzdanı, Bu Coin'den 10 Milyon Dolarlık Alım Yaptı!

1inch Yatırım Fonu'nun kripto cüzdanı, önemli miktarda Ethereum (ETH) satın aldı. Popüler blockchain analiz platformu Lookonchain, işlemleri vurguladı ve cüzdanın ortalama 1.655 dolat fiyatla 6.088 ETH satın aldığını ortaya koydu. DEX aggregator'ıyla ilişkili cüzdan, bunu yaparken 10 milyon doların üzerinde harcama gerçekleştirdi.

Blockchain verileri; 1inch'in cüzdanının, 13 Ocak, 9 Şubat ve 14 Mart olmak üzere üç seferde ortalama 1.569 dolar fiyattan 26,8 milyon değerinde toplam 17 bin ETH satın aldığına işaret etti. Daha sonra Ethereum fiyatı 5 Temmuz'da 1.906 dolara yükseldiğinde, yaklaşık 21 milyon dolar tutarında 11 bin ETH sattı ve bu süreçte 3,7 milyon dolar kâr etti.

Şu anda söz konusu cüzdanda ETH'nin yanı sıra Tether (USDT), Uniswap (UNI), USD Coin (USDC), Dai (DAI) gibi 80 milyon dolardan fazla değerde kripto varlık bulunuyor. Bu hamle, 2023'ün ilk aylarında dolar-maliyet ortalaması (DCA) işlemlerini tamamladıktan sadece bir ay sonra geldi.

Öte yandan Ethereum, Temmuz ayının ikinci haftasından bu yana düşüş eğiliminde. Son piyasa çöküşü, altcoinin düşüşünü daha da uzattı ve bu da perakende yatırımcılar arasında önemli miktarda birikime neden oldu.

1inch Cüzdanı, Bu Coin'den 10 Milyon Dolarlık Alım Yaptı!

Ethereum'un Balina Aktivitesi Artış Gösterdi

Yakın tarihli bir Glassnode uyarısına göre, perakende yatırımcılar - en az 10 ETH tutan adresler - tokeni mevcut seviyelerde biriktiriyor. Sonuç olarak bu kohort, 4 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı.

Perakende birikime ek olarak, Ethereum'un balina aktivitesi de 16 haftanın en yüksek seviyesine çıktı. Santiment'in analizi; 10 ila 10.000 ETH tutan adreslerin, fiyat 1.700 doların altında seyrederken bile 355.000'e yükseldiğini ortaya koydu.

1inch Cüzdanı, Bu Coin'den 10 Milyon Dolarlık Alım Yaptı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar