Kripto Para Haberleri

20 Dolara Aldığı Kripto Para Birimi Bir Gecede 1.4 Trilyon Dolara Yükseldi Ancak…

Christopher Williamson, kripto para uygulamasına göre bir trilyoner. Ancak tek bir sorun var, parasını çekemiyor.

Georgialı Chris Williamson, Rocket Bunny adlı bir kripto para birimine 20 dolar yatırım yaptığını söylüyor. Şu zamana kadar adet başına 0.00000000007 dolardan fazla işlem görmedi. Salı günü uyandığında mütevazı 20 dolarının yaklaşık 65 milyar kat arttığını gördü.

Parayı geri çekmek için bilgisayarına koştu, ancak kripto para alıp satmak için kullandığı uygulama olan Coinbase, sürekli hata veriyordu.

Sonunda Coinbase desteği, ekibinin “en iyi çözümü” bulmak için durumu gözden geçirdiğini söyledi.

Cuma günü, hesabının hala 1.3 trilyon dolar değerinde olduğunu gösteren bir resmi tweetledi.

Williamson, NewsNation’a verdiği demeçte, “Asla 1 trilyon dolar alamayacağımı biliyorum, ancak bu mantıklıysa umarım bir şeyler çıkar” dedi.

Williamson, Coinbase çalışanlarını, eğer orada olduğu varsayılan parayı çekebilirse, penguen şeklinde bir mega yata davet etmeyi teklif etti.

Çözümün bir an önce geleceğini umuyor. Cuma sabahı tweet attı “Dördüncü Gün’e girerse duygusal bir destek penguenine ihtiyacım olacak” dedi.

20 Dolara Aldığı Kripto Para Birimi Bir Gecede 1.4 Trilyon Dolara Yükseldi Ancak...

Coinbase İsimli Kripto Para Borsasından Haber Bekliyor

Georgia hemşirelik okulu öğrencisi, yaklaşık sekiz ay boyunca siber para birimleriyle uğraştı ve Pazartesi günü para birimine yatırım yaptı. Salı günü, değeri 1.4 trilyon dolardan fazla yükseldi.

“Uyandım, saat sabah 9 gibi ve kripto paramın nasıl olduğunu görmek için her zaman telefonumu kontrol ediyorum ve ona bakmayı seviyorum, uyanıyorum ve ‘Hayır, ben “Uyuyorum,” Williamson Fox 5 Atlanta’ya söyledi.

Georgia, Manchester’dan öğrenci, gördüklerine zar zor inanarak Coinbase kripto para ticareti uygulamasına koştu.

Williamson, para birimini çekmek için başka bir cüzdana taşımaya çalıştığında aynı fiyatı göstermediğini söyledi ve bu nedenle Coinbase ile iletişime geçti.

Coinbase, konuyu araştırdığını söyleyen kısa bir cevapla yanıt verdi ve Rocket Bunny ile iletişime geçmeye çalıştı ancak hiçbir geri dönüş duymadı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 1]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu