20 yaşındaki milyoner: Bitcoin yükselecek

1 Dakikada Okunabilir


“Blockchain ve Bitcoin’e yatırım yaparak bir milyoner olabileceğine inanıyorum”, 20 yaşındaki bir Bitcoin milyoneri MarketWatch’a konuştu.

Bir yıl öncesinde neler olduysa bugünde aynısını hissediyor olduğunu açıkladı 20 yaşındaki milyoner.

Erik Finman’ın girişimciliği yapmak için okulu bıraktığı ve 12 yaşında ebeveynleriyle 18 yaşını doldurmadan önce milyoner olacağı konusunda bahis oynadığı açıklandı.

İddiaya göre büyükannesinden gelen çalışmaları için 1000 avro kullandığı ve her biri yaklaşık 10 Euro’ya Bitcoin satın aldığı iddia ediliyor. Şimdi, mevcut fiyatlara dayanarak yaklaşık 3,6 milyon ABD doları değerinde 450 Bitcoin’e sahip olduğu iddia ediliyor.

Finman, Ocak 2018’de, kripto kışı sırasında Business Insider’a yaptığı açıklamada, “Ancak kısa süre önce kripto para birimine yeni girenlerin] yapabilecekleri en büyük hata, piyasadan çıkıp Bitcoin’i sadece bir aksilik yüzünden satması bence” dedi. “Fiyatların büyük ölçüde değiştiğini bilmek ve özellikle çok para yatırma durumunda önemlidir.”

Bitcoin yatırımcılarının gelecek vadeli olarak kripto para yatırımı yapmalarını önerdiğini söyleyen milyoner isim, ABD ve Pekin arasında devam eden ticaret savaşının kripto paralara etkisinin olabileceğini düşünüyor. Pekin yönetimi ve ABD arasındaki ticaret savaşının ne kadar sürecek olduğu merak edilirken, yatırımcılar büyük oranda kripto paraların yükselebilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin alımını öneren 20 yaşındaki milyoner isim, kripto paraların değerinin gelecekte yükselmeyi sürdürmek konusunda durmadan devam edecek olduğunu düşünüyor.


error: Kopyalama Engellendi!