Kripto Para Haberleri

2019 fiyatların gelecek yılını belirleyecek

ABONE OL:

Kripto paraların yılı olması beklenen 2020 yılının 2019’da yaşanacaklara göre değişik fiyatlar ve piyasa hacmi ile kripto para piyasalarını canlandırabilecek olduğu tahmin ediliyor. Bitcoin bir süredir düşüş eğilimi göstermesi ve 412 gündür süren ayı piyasası nedeniyle artık yükselmesinin ötesinde yatırımcılar artık fiyatların gerilememesi için istekte bulunmaya başlamışlardı.

Yatırımcılar, bir süredir devam eden ayı piyasasında yaşanan düşüşlerin 2019 yılı ilk 6 ayı içerisinde devam edeceği iddiaları sonrasında 2019 yılının kötü geçecek 6 ayı boyunca alım yapmamak, mevcut piyasa fiyatının 3.000 dolar ve altında bir seviyeye gerilemesi durumunda satış yapmaya karar vermiş ve piyasa hacmi düşüşlerinin de çok önemli olduğunu düşünmeye başlayarak fiyatların düşüş göstermesi nedeniyle yatırımlarını rekor seviyeye doğru yükseliş başladığında bir kısmını satmayı düşündüklerini belirtmişlerdi.

Bitcoin fiyatının sürekli düşen fiyatı nedeniyle bir süredir yatırımcıların beklediği performans olmadı ve piyasa fiyatındaki gerileme sürekli olarak artış gösterdi. Bitcoin ise bu süreçte yatırımcılarından ilgi görmeye devam etse de piyasa hacminde milyarlarca dolar düzeyinde düşüş oldu.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  DNB: Blockchain Henüz Taleplerini Karşılamıyor

2020 yılında rekor kırılabilir beklentisi oluştu

2020 yılı hakkında ise rekor kırılabileceğine dair bir beklenti oluştu. Yatırımcıların bir bölümü 2020 yılında tarihin en rekoru olarak 20 bin dolar fiyatından daha fazla seviyeye çıkabilecek olduğunu düşünerek, piyasa hacminin artabilecek olduğunu ve 20 bin dolardan daha fazla fiyata sahip olmasını bekledikleri Bitcoin hakkında rekorun tekrar kırılabilecek olduğunu düşünmeye başladılar.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu