Dikkat Çekenler

2021-2022 için En İyi Kripto Para Analizi ve Tahmini

Hareketli dijital para piyasasını sizler için yakından takip etmeye devam ediyoruz. Dilerseniz yıl sonu tahminlerine de hep birlikte göz atalım ve yatırımlarınız için sizlere de fikir vermiş olalım.

Chainlink

Chainlink (LINK) Yorum ve Tahminleri 2021

Link, sahip olduğu ekosistemden büyük güç ve destek alıyor. Link için analistlerin en kıymetli yorumu ise şu şekilde: Kısa vadeli bir yatırım aracı olmayacaktır. Ekosistem değer kazandıkça ve büyüdükçe Link token de değerine değer katacak. Hatta orta vadede de tercih edilebilir. Fakat büyük paralar kazanmak ve daha fazla kar etmek isteyen yatırımcılar için Link’in uzun vadeli tercih edilmesi daha sağlıklı bir hamle olacaktır.

Cardano

Cardano ADA fiyat analizi

Kontrolü, şirketlerden bireylere aktarmayı hedefleyen ve bunu hem daha hızlı hem de daha güvenli hale getiren Cardano, bu hedeflerini gerçekleştirmiş durumda. Büyük bir ekosistemden söz ediyoruz ve an itibarıyla tokenin piyasa değerine bakıldığında listenin en üst sıralarında yer aldığını sizler de göreceksiniz.

Son dönemde büyük bir yükseliş kaydetti ve hem uzun vadede hem de kısa vadede büyük kar getirdi. 2021 yılının en çok konuşulacak ve yine en çok kazandıracak tokenlerinin başında geliyor ve bunu da başaracak güce sahip durumda.

Polkadot

Polkadot (DOT)

Blok zincirleri arasında farklı türlerde bilgi aktarımını mümkün hale getiren ve bunu güvenilir kılan bir sistemden söz ediyoruz. Bu protokol bünyesinde yaratılan DOT, 2021 yılına çok sükseli bir başlangıç yapmamış olabilir ancak uzun vadede tercih edilecek en kıymetli yatırım parçalarından bir tanesi olarak lanse ediliyor. Eğer sizler de alt coin tercihinde ısrarcı iseniz dot ile tanışabilir ve en azından uzaktan takip edebilirsiniz.

Bitcoin

Bitcoin

Sektörün en pahalı, en güçlü ve en çok konuşulan para birimine merhaba deyin. Bitcoin, 2021 yılına en iyi başlangıcı yapan dijital varlık oldu. Hali hazırda 57.000 Dolar seviyesini mükemmel bir şekilde zorluyor ve aşacağından da şüphe etmiyoruz. Patlamaya hazır diyenleri yanıltmaya devam ediyor ve yıl sonunda en çok kazandıracak token olacaktır.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu