Analizler

2021 SushiSwap (SUSHI) Fiyat Analizi

ABONE OL:

Merkezi olmayan borsalar veya DEX’ler son birkaç aydır önemli faaliyetlere imza atıyor. SushiSwap ve Uniswap DEX’lerinin koinleri son günlerde keskin bir yükseliş kaydetti. Bununla birlikte, Sushi yeni bir aldatmaca odaklı bir proje olarak eleştirilse de piyasadaki yerini gayet iyi korudu. Geçtiğimiz birkaç hafta içinde SUSHI performansı tokenin adına konuştu, ancak genel düşüş trendlerinden bu yana SUSHI açısından birkaç sorun var gibi duruyor.

 data-lazy-srcset=

SUSHI grafiğinde çelişkili sinyaller var

Glassnode istatistiklerinde de gösterildiği gibi Sushi’nin 7 günlük ortalama işlem hacmi, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 17,5 milyon dolara ulaştı. İşlem hacmi, Sushi için blok zincir üzerinde taşınan hacmi ifade eder. Zincir üzerinde daha yüksek hareket SUSHI açısından daha yüksek aktivite olduğunun göstergesidir. Yine de SUSHI’nin ortalama işlem hacmi 4 ayın en düşük seviyesine ulaştı ve bu da işlemlerin ortalama değerinin kısa vadede önemli ölçüde düştüğünü gösteriyor.

Sushiswap’in web sitesinden alınan istatistikler, şu anda 24 saatlik hacmin 306 milyon dolar civarında olduğunu ve bu rakamın 23 Şubat’ta kaydedilen 1,6 milyar dolarlık en yüksek seviyesinden çok uzakta olduğunu gösteriyor. SUSHI hacmindeki bu düşüş son geri çekilme ile tutarlıydı, ancak son 24 saatte hacim %10.34 arttı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Sushiswap (Sushi) Yorum ve Tahminleri 2021

Buna karşılık, toplam likidite son 24 saatte %13.52 düşüşle 3.64 milyar dolardan 3.08 milyar dolara düştü.

SushiSwap ralli yapar mı?

Sushi.com’un CTO’su Joseph Delong; zincir üzerindeki ölçümlerin Sushi’nin 2021 planına karışmadığını iddia ediyor. Sushi akıllı sözleşmeleri artık Binance Smart Chain, Fantom, Polygon, Moonbeam ve xDai blok zincirini içeren farklı platformlarda kullanılabiliyor.

Kripto para ve merkezi olmayan finans sektörü şu anda genel hareketin Ethereum’daki mevcut yükselen işlem ücretlerinden kaynaklandığını düşünüyor. Ethereum, 2021 yılının ilk çeyreğinde toplam işlemler olarak 1,6 trilyon doları geçmeye hazırlanırken, benzer birçok proje de büyüme için diğer ölçeklendirme çözümlerine bakmaya devam ediyor.

Sushi, Ethereum ve diğer platformlardan daha fazla zincir içi hacim edecek bir yolda olsa da SUSHI’nin diğer blok zincirlere genişleyerek faaliyetlerini artırması SUSHI için tutarlı olmayacak ve bu da bir zayıflık olarak algılanacaktır.

 data-lazy-srcset=
https://www.tradingview.com/symbols/SUSHIUSD/

SUSHI analizi, altcoinin düşüş trendi sırasında iyi iş çıkardığını ve yenilenen yükseliş hareketini Sushi’nin Mart 2021’in sonuna doğru yeni bir en yüksek seviyeye doğru yükseleceğini gösteriyor. SUSHI fiyatı şu anda 50 hareketli ortalamanın üzerine çıkarken yeni bir yükseliş hareketi tetiklenebilir. Böyle bir yükseliş önümüzdeki birkaç gün içinde gerçekleşebilir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu