Altcoin Haberleri

2021 Yılında Patlama Yapması Kuvvetle Muhtemel Kripto Para Listesi

Saygın kripto tüccarlarından biri olan Poppe, yakın zamanda, 2021 yılına damga vuracak olan kripto paraları açıkladı. Bu elbette onun ön görüleri ve bizler de bu listeyi siz değerli yatırımcılar ile paylaşmak istedik.

Polkadot

polkadot-dot

Hazırladığı listede ilk sırayı Polkadot alıyor ve düşüş yaşayan Polkadot’un an itibarıyla en uygun alım seviyesine ulaştığını ifade ediyor. Poppe, bu seviyeyi beklediğini ve şaşırmadığını dile getirirken, 25 Dolar, 29 dolar ve 45 Dolarlık seviyenin kendisi için asıl hedef olduğunu ifade etti.

Elbette bir yatırım tavsiyesi değil ancak listesinde bu isme en üst sıralarda yer veriyor olması dikkatlerden kaçmadı. Yatırımcılar adına fikir teşkil etmesi adına bizler de paylaşmak istedik.

Cardano

Cardano-ADA

Cardano, insanların, para alış verişlerine daha güvenilir ve daha hızlı hale getiren blok zincirlerden biri ve sahip olduğu platform ile birlikte bunu mümkün hale getiriyor. ADA, bu platformun kripto parası ve Poppe, hazırladığı listede ADA’ya ikinci sırada yer veriyor.

2021 yılında ADA için büyük bir yükseliş beklediğini ve hatta yatırımlarını da bu yönde yaptığını dile getirmiş durumda.

CELR

Kripto para tüccarı, listesinde CELR’e yer vermeyi de ihmal etmemiş. 0.007 Dolar’dan %4002lük bir potansiyel sağlayabileceğini ön görüyor ve yine yatırımlarının bir kısmının da bu koinde olduğunu ifade ediyor.

Chainlink

Chainlink (LINK)

Oracle işinde güçlü ve büyük bir Pazar payına sahip olan Chainlink de yine bu listede yer alan dijital varlıklardan bir tanesidir. Kahinler daha yeni başlıyor açıklaması ile birlikte tüccarın göz bebeği arasında yer alıyor.

2021 yılında dikkat çekici kripto para birimlerinden biri olacağını iddia ettiği Chainlink’i detaylı bir şekilde analiz ederseniz eğer bu listedeki en doğru seçimlerden biri olduğunu sizler de göreceksiniz. Ve hatta birçok farklı analistin hazırladığı listede Chainlink mutlaka yer alıyor. 2020’nin son döneminde yaşadığı yükseliş ile birlikte dikkatleri bir kez daha üzerine çeken dijital varlık, 2021 yılı için de hem analistlerin hem de tüccarların göz hapsine girmiş durumda.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu