Altcoin Haberleri

2021 Yılında Yatırım Yapabileceğiniz Fiyatı Ucuz 5 Altcoin

Kripto para yatırım portföylerini çeşitlendirmek isteyen yatırımcılar her geçen gün en iyi kripto paraları arıyor. Artık birçok büyüyen şirket, kripto para birimlerini yasal ödeme araçları olarak kabul ediyor. Şu anda bütçenize bağlı olarak kripto paralara yatırım yapmak için en iyi zamanlardan birindeyiz. Potansiyeli olarak çok ucuz olan altcoinler için birçok seçenek var ve bunlardan bazıları 2021’de makul yatırımlar olarak görülüyor. Bitcoin en popüler kripto para birimi olmaya devam etse de daha küçük yatırımcıların dikkate alması gereken yükselişte olan birçok başka kripto para da var. İşte dikkate alınması gereken beş altcoin:

Cardano (ADA) – 1,65 dolar:

Esnek ağı ve hızlı işlemleri nedeniyle Cardano’nun en popüler kripto para birimlerinden biri olarak kalması bekleniyor. Charles Hoskinson (Ethereum’un kurucu ortağı) Cardano’yu geliştirdi. Ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik ve sürdürülebilirlik başlıca Cardano’nun satış noktaları arasındadır. Son güncelleme, Cardano’nun ağında akıllı sözleşmeler oluşturma yeteneğini getirdi. Cardano her zaman bekleyen ve güncellemeleri aşamalı olarak yapan başarılı bir girişim olmuştur. Bu fiyat artışı geliştiricilerin dApp’ler, birkaç yeni kripto para birimi ve DeFi alanı üzerinde çalışmaya başlamasına olanak tanıyan akıllı sözleşmeler oluşturma yeteneğini ekleyen yeni bir güncellemeden kaynaklanıyor. Aynı zamanda ADA düşük işlem ücretlerine ve projeyi tamamen merkeziyetsiz yapmak için çalışan güçlü bir geliştirme ekibine sahiptir. Cardano geliştiricileri artık akıllı sözleşmeler sayesinde dApp’ler, yeni kripto para birimleri ve hatta DeFi sektörü üzerinde çalışmaya başlayabilirler.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  SEC ve Ripple davası hız kazanmaya başladı! Neler Oluyor?

Cardano (ADA)

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Dogecoin (DOGE) – 0,61 dolar:

Şüpheli bir geçmişten sonra, Elon Musk’ın Dogebabası lakabı sayesinde Dogecoin yeniden ortaya çıktı. Hiç kimse, 2013 yılında yaratılan bu şaka odaklı kripto paranın en yüksek piyasa değerli kripto para birimlerinin listesine dahil olacağını beklemiyordu. Elon Musk sayesinde bu yılın başlarında öne çıkan DOGE, 2021’de satın alınabilecek en ucuz kripto paraların en başında geliyor. Dogecoin şu anda birçok analistin uygulanabilir bir yatırım seçeneği olarak gördüğü kripto para birimlerinden biridir. Dogecoin, 2021’de şimdiye kadar %8000’den fazla değer kazandı.  Tartışmalı kripto para bir Dogecoin son günlerde 0.50 doların üzerine çıkarak, piyasa değerini tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 80 milyar dolara çıkardı.

Dogecoin (DOGE)

İlgili İçerik: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Uniswap (UNI) – 40.5 dolar:

Uniswap, kullanıcıların Ethereum tokenlerini likidite havuzları aracılığıyla takas etmelerini sağlayan Ethereum tabanlı bir dApp’dir. Uniswap’ın iki ana hizmeti vardır: likidite sağlamak ve kullanmak. Uniswap, DeFi çerçevesinde yayınlandı ve UNI 2020’de piyasaya sürüldü. Eski bir Siemens makine mühendisi olan Hayden Adams, 2 Kasım 2018’de Uniswap’ı kurdu. Akıllı sözleşmelerin kullanılmasıyla Uniswap, Ethereum blok zincirinde kripto para birimleri arasında otomatik işlemlere izin veriyor. Piyasada yeni olmasına rağmen, UNI çoktan önemli hedeflerine ulaştı ve şu anda en iyi DeFi kripto paralarından biri. Uniswap, kısa süre önce margin ve kaldıraç ticareti sağlayan ilk merkezi olmayan borsa olarak kendini konumlandırdı. Şu anda piyasa analistleri UNI fiyatının beklenen potansiyel büyümesinin altında olduğuna inanıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum 2019'da gördüğü en iyi ralli sonrası toplam %33 değer kaybetti!

Uniswap (UNI)

İlgili İçerik: Uniswap (UNI) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Ethereum (ETH) – 3,467 dolar:

Ether, 316 milyar dolarlık piyasa değeri ile 2015 yılında üretilen en büyük ikinci kripto para birimidir. Ethereum blok zinciri, yaygın olarak kullanılan merkezi olmayan finans hizmetleri (DeFi) gibi merkezi olmayan uygulamalara izin veren akıllı sözleşmelere dayanmaktadır. Ether ucuz bir satın alma olmayabilir, ancak yatırıma değer bir kripto paradır. Ethereum, kullanıcıların akıllı sözleşmeler oluşturmasına olanak tanıyan merkezi olmayan, açık kaynaklı bir blok zincirdir. Platformun yerel kripto para birimi Ether’dir (ETH). Bitcoin’den sonra piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimidir. En yaygın kullanılan blok zinciri Ethereum’dur. Ethereum, şu anda merkezi olmayan finans (DeFi) olarak adlandırılan şeyin temelini atmasıyla tanınır. Ethereum’un erken başarısından dolayı Ethereum blok zinciri artık DeFi endüstrisinin önemli bir kısmı tarafından kullanılıyor.

Ethereum (ETH)

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Chainlink (LINK) – 47,80 dolar:

Chainlink’in merkezi olmayan Oracle ağı, herhangi bir blok zincirinde karmaşık akıllı sözleşmeler için kurcalamaya dayanıklı girişler ve çıkışlar sunar. LINK’in piyasa değeri yakın zamanda 20 milyar doları aştı. Chainlink, bu adımın bir sonucu olarak Coinbase listesindeki en değerli 11. kripto para birimi oldu. Chainlink, üçüncü taraf verilerini akıllı sözleşmelere entegre eder. Chainlink sayesinde Ethereum’daki akıllı sözleşmeler diğer varlıkların fiyatlarına, küresel olaylara ve API’lere yanıt verebilir. Kısacası akıllı sözleşmeler, Chainlink ile daha da akıllı hale getirilir. Chainlink, blok zincirlerine gerçek dünya verileri sağlayan bir kripto para birimi ve oracle ağıdır. Merkezi olmayan finans uygulamalarına bilgi sağlamak için kullanılan birincil veri kaynaklarından biridir. Chainlink, 2017 yılında Sergey Nazarov tarafından kurulmuştur.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Brave Kullanıcıları İçin Gemini Eklentisi Geliyor

Chainlink (LINK)

İlgili İçerik: Chainlink (LINK) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu