Kripto Para Haberleri

2021’de Dikkat Edilmesi Gereken 3 Kripto Para

Dünya değişiyor ve haliyle piyasalar da bu değişime en iyi şekilde adapte olmaya çalışıyor. Geleneksel piyasaların yavaş yavaş terk edildiği son günlerde dijital varlıkların çok daha dikkat çekici bir seviyeye ulaştığını da özellikle ifade etmek gerekiyor. Gelin hep birlikte 2021 yılında dikkat edilmesi gereken varlıklara göz atalım ve bu konuda sizleri de bilgi sahibi yapmış olalım.

Bitcoin

2021’de Dikkat Edilmesi Gereken 3 Kripto Para –
2021’de Dikkat Edilmesi Gereken 3 Kripto Para 4
dolar seviyesinde ilerleyen ve yükseliş eğilimini sürdüren Bitcoin, elbette her yıl olduğu gibi bu yıl da dikkat etmemiz gereken varlıkların başında geliyor. En köklü ve en gelişmiş dijital varlık olarak gündeme taşınan Bitcoin, analistlerin işaret ettiği bir varlık. 2021’in son çeyreğinde 100.000 Dolar seviyelerinden söz ediliyor. Yaşadığı sert düşüş ve yükselişler ile birlikte piyasanın en dengesiz ve aynı zamanda en hareketli para birimi olarak da lanse edilen varlığı, bu yıl da mercek altına alınacaktır.

Ethereum

Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi
2021’de Dikkat Edilmesi Gereken 3 Kripto Para 5

Son 6 yıl içerisindeki istatistiklerine bakıldığında bitcoin’e kıyasla çok daha güvensiz bir para birimi olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Bitcoin’den sonra en değerli varlık olarak listedeki yerini uzunca bir süredir koruyor. Bitcoin ile yarış halinde olması ise neredeyse imkansız. 2020 yılından sonra büyük bir yükselişe imza atan dijital varlık, bu yıl için de analistlerin işaret ettiği varlıkların başında yer alıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Visa, USD Coin Hamlesi için Hazır

Litecoin

Litecoin (LTC)
2021’de Dikkat Edilmesi Gereken 3 Kripto Para 6

Yatırımcılar için en riskli para birimlerinden bir tanesi olabilir. Geçtiğimiz yıla göz atıldığında dalgalı bir grafiğe sahip olduğunda ve yine en az Bitcoin kadar dengesiz olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. 5 yıllık tablo da bu dengesiz yapıyı gözler önüne seriyor fakat analistler hali hazırda bu dijital varlığı işaret etmeye devam ediyorlar. Bunun en önemli nedeni ise henüz tam potansiyelini sergileyememiş olmasıdır. Litecoin’den büyük bir çıkış bekleniyor ve 2021 yılı da bunun için en doğru zaman olabilir. Mercek altına almakta ve en azından yakından takip etmekte fayda var diye düşünüyoruz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu