Kripto Para Haberleri

2021’de Yükselme Potansiyeli En Yüksek Olan Coinler

Kripto para birimlerinin popülaritesi günden güne artmakta ve ani yükselişleri ve çöküşleriyle ilgili sayısız haberler bulunmaktadır. Tecrübeli kripto yatırımcıları, yatırımlarından iyi getiriler beklemek için kripto piyasasının bir sonraki yükseliş dönemini bekliyor ve acemi kripto yatırımcıları yatırımlarına başlamak için bu fırsattan en iyi şekilde yararlanıyor. Çöküşün ardından kripto para piyasası artık istikrarlı bir ivme ile istikrar kazanıyor.

Bu ay veya bu yıl içinde kripto para birimlerine yatırım yapacaksanız, büyüme modellerini analiz etmek için bu en sıcak kripto para birimlerine dikkat edin. Başlamanıza yardımcı olmak için Koinbox, sizler için bir liste hazırladı.

1. Bitcoin (BTC)

Erken yatırımcılar kar elde ederken, Bitcoin’e yatırım yapmak hala geçerli bir seçenek. 2009 yılında piyasaya sürülen Bitcoin, 756,83 milyar ABD doları piyasa değeri ile piyasadaki en eski ve en büyük kripto para birimidir. 2020’de, dünya bir koronavirüs tarafından yaratılan kaosu desteklerken, Bitcoin dalgalanmalardan payını aldı, ancak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 60.000 ABD Dolarına ulaşmak için zamanında iyi başa çıktı. Bu, yatırımcılar arasında güven oluşturdu ve birçok kuruluşu Bitcoin’i yasal bir ödeme şekli olarak kabul etmeye teşvik etti. Şu anda, bir Bitcoin’in fiyatı, yeni yatırımcılar için fırsatlar yaratan 40.000 $ civarında işlem görüyor .

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son Bitcoin Fiyat Düşüşü, Altın ve Gümüş ile ​​İlişkiliydi

2. Ethereum (ETH)

Ethereum güçlü bir 2020 geçirdi ve şimdi daha güçlü bir 2021 görüyor . Piyasa değerinde Bitcoin’den sonra ikinci olan Ethereum, DeFi sektörünün büyümesine katkıda bulunan bir faktör olan akıllı sözleşme sistemlerini başlatan ilk kripto para birimidir. Bu tek başına Ethereum’u umut verici bir kripto para birimi haline getirirken, yatırımcılar Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesini bekliyor. Projenin yeni bir hisse ispatı algoritması ile 2021’in sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

3. Litecoin (LTC)

Litecoin ağı 2011 yılında yayına girdi ve o zamandan beri kripto para %8000 büyüme kaydetti. Potansiyelini gösteren 11.70 milyar ABD doları piyasa değerine sahiptir. Bitcoin ağıyla aynı olan Litecoin, PayPal’da desteklenen kripto para birimlerinden biridir ve Litecoin işlemlerinin sayısını artıran LiteBringer adlı bir fantezi oyunu tarafından kullanılmaktadır.

4. Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash’in blok zinciri teknolojisi, yeterince ölçeklenebilir olmadığı gerekçesiyle Bitcoin’in blok zinciri ağından kaynaklandı. Bitcoin Cash’in yeni ağı, daha fazla işlemi daha hızlı bir şekilde destekleyebilir. Bu faktör Bitcoin Cash’in değerinin artmasına neden oldu ve her türlü kripto yatırımcısını cezbetti. 11,73 milyar ABD doları piyasa değeri ile ilk 10 kripto para biriminden biri değil.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Piyasalarda dengelenme hareketi devam edebilir

5. Polkadot (DOT)

2020’de piyasaya sürülen Polkadot, potansiyeliyle kripto uzmanlarını etkiledi. Fiyatındaki ilk artış 3 ABD Dolarından 7 ABD Dolarına çıktı, bu da 2020’de yaklaşık 4 ABD Dolarına düştü ve rahatça işlem gördü. 2020’nin sonlarında Polkadot, 10 yıllık bir kripto para birimi için şaşırtıcı olan 10 ABD dolarına ulaştı. Bu, 23.14 milyar ABD Doları piyasa değeri ve muazzam bir büyüme potansiyeli ile yatırım yapmak için en uygun fiyatlı kripto para birimlerinden biridir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu