Kripto Para Borsaları

2021’in En İyi Kripto Para Borsaları

ABONE OL:

Kripto para al sat işlemlerinizi daha güveli ve daha hızlı bir şekilde yapabilmek adına borsalara ihtiyacınız var. Hangi borsa ne tür avantajlar sunuyor ya da ne gibi bir fayda sağlıyor diye merak ediyorsanız eğer sizler de 2021 yılının en iyilerine göz atabilirsiniz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım ve bu konuda sizlere de yardımcı olmaya çalışalım.

ETORO

Yeni başlayanlar için en çok tavsiye edilen ve ara yüz desteği ile birlikte daha öz verili bir kullanım imkanı sunan özel bir borsa. Listelediği varlık sayısı her geçen gün biraz daha artıyor ve komisyon ücretlerinin düşük olması da yeni başlayanlar adına önemli artı detaylardan bir tanesidir. Henüz genç bir borsa olmasına rağmen 2021 yılına damga vurmayı da başarmış durumda.

BlockFi

 data-lazy-srcset=

Mevduattan kazanmak isteyenler için en iyisi olarak tanımlanıyor ve bu tanımlamanın karşılığını da kusursuz bir şekilde veriyor. Henüz tanışma fırsatınız olmadıysa eğer sizler de bir hesap oluşturabilir ve en iyilerden birinde yerinizi alabilirsiniz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Dünyanın ve Türkiye’nin En Büyük Coin Borsaları

Binance

Onu hepimiz yakından tanıyoruz. Gerek sponsorluk anlaşmaları gerek reklam çalışmaları ve gerek alt koin piyasasına olan hakimiyeti ile birlikte özel bir yere sahip. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yine en çok konuşulan ve aynı zamanda en çok tercih edilen borsaların başında geliyor ve bize soracak olursanız eğer bunu fazlasıyla hak ediyor.

Alt koiner ile yakından ilgileniyorsanız eğer en doğru tercih kesinlikle Binance olacaktır ve en kalabalık liste de yine bu borsada karşınıza çıkıyor.

Coinbase

 data-lazy-srcset=

Binance ile birlikte en çok tercih edilen borsalardan bir tanesidir. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi ise listelenen varlık sayısının diğer borsalara kıyasla daha fazla olmasıdır. Eğer yalnızca bitcoin ile ilgilenmiyor ve piyasadaki diğer varlıklar üzerinden de kazanç sağlamayı hedefliyorsanız sizler de Coinbase adresindeki yerinizi bir an önce alabilirsiniz. Üyeli sürecinde de herhangi bir sorun yaşayacağınızı kesinlikle düşünmüyoruz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu