Kripto Para Haberleri

2021’in En Karlı Para Birimini Tespit Etmek Mümkün mü?

Müneccim değilseniz eğer bunu tespit etmek pek de kolay olmayacaktır. Fakat ön görüler, analistlerin yorumları ve grafik okuma eylemi ile birlikte bazı tahminlerde bulunmak elbette mümkün. Analistlerin büyük bir kısmı da bunu yapıyor ve yanıldıkları zamanlar olmasına rağmen vazgeçmiyorlar.

Kısa vadede kazanç elde etmek istiyorsanız eğer az bilinen ancak potansiyeli olduğunu düşündüğünüz madeni paralara yönelebilirsiniz. Hatta adını henüz yeni duyduğunuz madeni paraları mercek altına almanız sizlere kısa süre içerisinde alt sat karşılığında kazandırabilir. Sıkı takip etmek ve trendleri de baz almak gerekiyor.

Madeni paralar en büyük büyüme potansiyeline sahip varlıklar olarak ifade ediliyor. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi ise düşük likidite detayıdır. Bunu bizler değil, analistler ve bu işin uzmanları söylüyor. Her biri ekstra kazanç sunacak diye bir şey de yok ancak bu büyüme potansiyeli mevcut iken geri planda kalmak ya da madeni paraları es geçmek de pek doğru olmayacaktır.

Devam Eden Artış Umut Pompalamasın!

Yatırımcıların yaptığı en büyük hatalardan bir tanesi de ne yazık ki budur. Uzmanlar şunu dile getiriyor: Yüzde yüzlerce artış sağlanması ya da güçlü bir teknolojiye sahip olması, bir dijital varlığın sabit bir grafikte yükseleceği ya da her zaman kazandıracağı anlamına gelmez. Özellikle piyasaya yeni giriş yapan yatırımcılar, yükselişi gördükleri an uygun seviyeyi beklemeden alım yapıyor ve düşüş başladığı an ‘’Kripto para kazandırmıyor’’ yorumu yapıyorlar.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Adam Back: Libra Başka Bir Modern Bankacılık Uygulamasıdır

Yazımızın başında kripto para trendlerini takip etmeniz gerektiğini bu yüzden söyledik. Doğrusu kesinlikle bu olacaktır. Artış ya da güçlü teknoloji detayı bir kripto parayı elbette kıymetli hale getiriyor ancak hafta boyunca bu yükselişin devam edeceğini söylemek kesinlikle mantık dışı bir düşünce olacaktır.

Az bilinen kripto paralar için de aynı şeyleri söyleyebiliriz. Büyük potansiyel, güçlü yükselişin yanında bir o kadar sert düşüşleri de beraberinde getirebilir. Yani elde edeceğiniz kazanç bir hayli fazla iken, kaybedeceğiniz rakamların da bir o kadar fazla olacağını kesinlikle unutmayın.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu