Anasayfa Altcoin 2023 Yılında Kaç Adet Yeni Dogecoin Milyoneri Eklendi?

2023 Yılında Kaç Adet Yeni Dogecoin Milyoneri Eklendi?

Altcoin

Dogecoin büyümesi söz konusu olduğunda 2023'te kaç DOGE milyoneri eklenmiş olabilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

2023 Yılında Kaç Adet Yeni Dogecoin Milyoneri Eklendi?

Değişkenliğine rağmen 2023 yılı, Dogecoin (DOGE) için genel olarak olumlu bir yıl oldu. Meme kripto para öncüsü, yıl boyunca genel değerine yaklaşık %22'lik bir katkı sağladı ve bu da varlığın büyük miktarda artmasına yol açtı. Peki veriler böyle iken, Dogecoin büyümesi söz konusu olduğunda 2023'te kaç DOGE milyoneri eklenmiş olabilir?

Belirli bir varlığın milyonerlerinin sayısı, cüzdanların en az bir milyonuna sahip olduğunu gösterir. Belirli bireylere yönelik bu büyük holdingler, piyasa ve özellikle de varlığın genel sağlığı hakkında konuşabilir. Dogecoin (DOGE) örneğinde bu rakam, genel piyasa büyüme yörüngesini temsil ediyor diyebiliriz.

Meme kripto para piyasasında, hiç şüphesiz ki Dogecoin (DOGE) yaygınlığına karşı yapılacak çok az tartışma var. Üstelik varlık, genel olarak sektördeki en tanınmış projelerden  biri haline geldi. 

Ciddi Bir Artış Yaşanıyor!

2023 Yılında Kaç Adet Yeni Dogecoin Milyoneri Eklendi?

Finbold'un verilerine göre DOGE, 2023'te 1 milyon dolarlık Dogecoin sahiplerinin sayısında önemli bir artış gördü. Spesifik olarak yıl, 2022'den sonra mevcut olan 716 cüzdandan toplamda 718 cüzdana yükseldi. 

10 milyon dolardan fazla Dogecoin (DOGE) bulunduran cüzdanlara bakıldığında mevcut rakamın 107 adres olduğu görülüyor. Ancak bu, geçen yıldan sonra rapor edilen 79 cüzdana göre oldukça ciddi bir artış. Üstelik bu bilgi temsil ettiği Dogecoin (DOGE) sayısı dikkate alındığında önem kazanmaktadır.

Ek olarak veriler, toplam cüzdan değeri 1 milyon doların üzerinde olan Dogecoin (DOGE) sahiplerinin geçen ay arttığını gösteriyor. Spesifik olarak veriler, yaklaşık 100 yeni milyonerin arttığını gösteriyor diyebiliriz.

2023 Yılında Kaç Adet Yeni Dogecoin Milyoneri Eklendi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan