Anasayfa Altcoin 2023'ün Boğa Koşusuna Öncülük Edebilecek En İyi 3 Altcoin

2023'ün Boğa Koşusuna Öncülük Edebilecek En İyi 3 Altcoin

Altcoin

Kripto para piyasası, 2023 yılındaki pozitif fiyat hareketlerine ara vermeden devam ediyor. Peki altcoin camiasında boğa koşusuna hangi proje liderlik edebilir?

2023'ün Boğa Koşusuna Öncülük Edebilecek En İyi 3 Altcoin

Bitcoin (BTC) fiyatının son 10 ay içinde ilk kez 30.000 dolara ulaşmasıyla birlikte, kripto para piyasası toparlanma yoluna giriyor gibi görünüyor. Fiyatların tırmanması ve olumlu sinyallerin devam etmesi, bu süreçte pek çok yatırımcının dikkatini çekiyor dersek yanlış söylemiş olmayız.

Peki 2023'ün boğa koşusuna öncülük edecek en iyi 3 altcoin projesi hangileri olabilir? Gelin şimdi bunlara hep birlikte bir bakalım.

Binance Coin (BNB)

2023'ün Boğa Koşusuna Öncülük Edebilecek En İyi 3 Altcoin

Bir yılı aşkın bir süredir, yatay bir trendde yürüyen Binance Coin (BNB) fiyatı simetrik üçgen modelinin oluşumunu ortaya çıkardı. 2023 yılına 250 dolar civarlarında giriş yapan BNB, yukarı yönlü girişimlerde bulunsa bile güçlü bir ralli yapmayı başaramadı ve kazançlarını %30 civarında bıraktı diyebiliriz.

Potansiyel boğa koşusu senaryosuna öncülük etmesi halinde BNB, başarılı bir kırılım gerçekleştirmesi halinde 600 dolara kadar tırmanabilir.

Cardano (ADA)

2023'ün Boğa Koşusuna Öncülük Edebilecek En İyi 3 Altcoin

Günlük zaman tablosunda Cardano (ADA) kripto para fiyatı, ters ''baş ve omuz'' adı verilen ünlü bir yükseliş modelinin oluşumunu gösteriyor. Haftalık grafiklerde de oldukça başarılı bir duruş sergileyen Cardano, 2023 yılına 0.24 dolar seviyelerinde girmesine rağmen bu süreçte 0.40 doları aşmayı başardı.

İdeal bir yükseliş senaryosunda, Cardano (ADA) fiyatı 0,6 dolara kadar yükselebilir. Yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Solana (SOL)

2023'ün Boğa Koşusuna Öncülük Edebilecek En İyi 3 Altcoin

Kripto piyasa son büyümenin ortasında, Solana (SOL) kripto para fiyatı, 10 aylık yaklaşan direnç trend çizgisinden büyük bir kırılım sağladı. Bu kırılım, trendin tersine dönmesinin erken bir işaretidir ve piyasa duyarlılığının rallilerde satıştan düşüşlerde alıma geçişine işaret eder diyebiliriz.

Solana (SOL) fiyatı an itibarıyla 20 doların üzerinde yer alıyor. Solana (SOL) fiyatı için yukarı yönlü pozitif hedefler 26.9 dolar, 37.7 dolar ve 48.2 dolar olarak belirlenebilir.

Ayrıca, popüler altcoin'in FTX enkazı sırasında 8 dolara kadar gerilediğini ve 2023 yılına 10 doların altında başladığı hatırlatmakta fayda var.

Kaynak: CoinGape

2023'ün Boğa Koşusuna Öncülük Edebilecek En İyi 3 Altcoin içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik