Anasayfa Altcoin 2023'ün En İyi Meme Coini: Pepe Coin Shiba Inu'yu Yenebilir mi?

2023'ün En İyi Meme Coini: Pepe Coin Shiba Inu'yu Yenebilir mi?

Altcoin

Pepe Coin, Shiba Inu ve Dogelon Mars ile birlikte lider meme coin olarak gelişiyor. Peki 2023'te hangisine yatırım yapmalısınız?

2023'ün En İyi Meme Coini: Pepe Coin Shiba Inu'yu Yenebilir mi?

Kripto para endüstrisi gelişiyor ve son iki yılda Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) beklentileri karşılamayınca kripto meraklıları daha çok Dogecoin (DOGE), Dogelon Mars (ELON), Shiba Inu (SHIB) ve Pepe Coin (PEPE) gibi meme coinlere yöneliyor.

Dogelon Mars (ELON) ve Pepe Coin (PEPE), yoğun fiyat hareketi, hacim ve yeni gelişmeler nedeniyle piyasada dikkat çeken en yeni meme coinlerden ikisidir. Bu meme coinler hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

2021 Meme Coin Harikası: Shiba Inu (SHIB)

Dogecoin'in (DOGE) en iyi rakiplerini unutmayalım. 2021'de Shiba Inu (SHIB), önde gelen meme coin olan Dogecoin'in (DOGE) en büyük rakibi oldu. Shiba Inu (SHIB), ticareti daha kolay ve daha kullanıcı dostu hale getirir. 2020'de Shiba Inu'nun (SHIB) büyük kullanım durumları yoktu, ancak 2021'in ikinci yarısında geliştiriciler "Shibaswap"ı hazırlamak için çalışmaya başladı. Shibaswap, kullanıcıların kripto paraları alıp satabilecekleri tüccarlar için merkezi olmayan bir borsadır (DEX).

2022'deki En İyi Meme Coin: Dogelon Mars (ELON)

Dogelon Mars (ELON) 2021'de piyasaya çıktı ve bazı merkeziyetsiz finans (DeFi) araçlarını da içeren gezegenler arası, fütüristik bir temaya sahiptir ve Dogecoin'e (DOGE) benzer. İnsanların Mars'ı ve diğer yıldızları keşfedeceği ve diğer gezegenlerden türlerin bu dünyaya seyahat edeceği bir zamanı tasavvur etmek gibi farklı hedefleri vardır. Dolayısıyla, farklı türler arasında önemli bir borsa ortamı olabilir. ELON kripto paralarının arzı maksimum seviyedeydi, ancak geliştiriciler Ethereum (ETH) cüzdanında kripto paralar yakarak arzı yarıya indirdiler.

2023'ün En İyi Meme Coini: Pepe Coin Shiba Inu'yu Yenebilir mi?

Pepe Coin (PEPE): 2023 Meme Patlaması Zamanı

2023'te PEPE, diğer meme coinlerden daha fazla odaklanıyor. Birçok analist ve uzman, farklı borsalardaki işlem hacmine odaklanıyor. Bununla birlikte, PEPE birçok popüler borsada hala likit değil çünkü en büyük Pepe Coin sahibi 1 milyon dolar değerinden fazla token tutuyor, bu da birkaç elde çok fazla kripto para olduğu anlamına geliyor ve bu da onu uzun vadede riskli bir yatırım haline getiriyor.

Geçen hafta, kurbağa temalı token birkaç bin dolardan 140 milyon dolara ulaşan piyasa değerine ulaştı ve bu da sektörde büyük bir heyecan yarattı. Ancak yine de Dogelon Mars'tan (ELON) daha az popüler. 

Dogelon Mars (ELON) bu yıla yükseliş trendiyle başladı. Yine de, şu anda Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi dev kripto para birimlerine kıyasla düşük performans gösteriyor. Ancak uzun vadede yatırım yapmak için doğru zaman olabilir, çünkü Dogelon Mars (ELON) önümüzdeki birkaç yıl içinde yükselebilir.

Ayrıca, önümüzdeki beş yıl içinde yaklaşık 0,000005$'lık bir fiyat bekleyebilirsiniz, bu nedenle uzun vadeli kazanç için küçük bir miktar yatırım yapmak için en iyi zaman.

2023'ün En İyi Meme Coini: Pepe Coin Shiba Inu'yu Yenebilir mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(1)
  • Mekan Mekan Pepeeee her zaman pepeeee Yanıtla
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan