Ethereum Haberleri

22 Blockchain Projesi Reddit’e Ethereum Ağ Önerileri Sundu

Reddit’e Solana ve Matic Network dahil olmak üzere en az 22 blok zinciri projesi Ethereum ölçeklendirme önerilerini sundu.

ETH geliştirme stüdyosu ConsenSys’in eski bir üyesi olan Evan Van Ness, projeleri Pazartesi günü güncellenen Reddit paylaşımında açıkladı. Bu projeler: StarkWare, Dragonchain, Matic Network, Solana, Everest, xDai and Splunk, OMG Network, NEAR, Fuel Labs, Raiden, Connext, Arbitrum, Aztec, MatterLabs, Abridged and Kchannels, SKALE, Syscoin, Meter, Dapp Solutions, Hubble Project, Minter and Celer.

Reddit ve Ethereum Ortaklığı

TradingView ETH fiyat: http://tradingview.com/symbols/ETHUSD/

Geçen ay, Reddit Ethereum Vakfı ile ortaklık kurdu ve blockchain geliştiricilerini ERC-20 tokenlerini kullanıcılara dağıtmak için yeni bir girişimini destekleyecek ETH ölçeklendirme çözümlerini sunmaya davet etti.

Reddit, r/Cryptocurrency ve r/FortniteBR alt üyelerine verilecek iki ERC-20 tokenini (MOON ve BRICK) beta test ediyor. Ancak, ETH’nin mevcut iş hacmi şu anda saniyede 10 ila 20 işlemle sınırlı olduğundan ve ücret artışlarından ve ağ tıkanıklığından muzdarip olduğu için Reddit, daha hızlı ve daha ucuz teklifleri bekliyor.

Nihayetinde Reddit, ana ağında yüzbinlerce Topluluk Puanı kullanıcısını destekleyecek ve sonunda tüm Reddit’e (430 milyon kullanıcı) ölçeklenebilecek bir çözüm arıyor.

“Bitcoin Fiyatı 12.000 Dolara Tekrardan Çıkabilir mi?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-fiyati-12-000-dolara-cikabilir-mi/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu