Analizler

22 Nisan 2021 Dogecoin Fiyat Tahmini

Şaka odaklı bir kripto para olan Dogecoin, Nisan ayının başından bu yana %500’den fazla yükselerek kripto para birimi piyasalarının en çok konuşulan konusunu oldu.

DOGE’un değeri geri çekilmeden önce Ocak ayında yükselmişti ve bir rallinin ardından Nisan ortasında düşmüş, ardından tekrar yükselişle tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,45 dolara ulaşmıştı. Dogecoin oynaklığı genellikle, fiyatın 1 dolara ulaşmak için daha da yükselebileceği beklentilerinin olduğu sosyal medya tarafından yönlendiriliyor.

Dogecoin Fiyat Tahmini

Capital Markets Academy’nin kurucu ortağı Sam Onigbanjo, İngiltere’nin Express gazetesine verdiği demeçte Dogecoin’in ünlülerin destekleri ve büyük şirketlerde kabul görmesiyle yükselişte olduğunu söyledi. Onigbanjo, 0,50 dolar ve ardından 1 dolarda direnç olduğunu ve bu seviyelerin Temmuz ayı bitmeden önce görülebileceğini söyledi. Analiste göre 1 dolardan sonra, bir sonraki direnç seviyesi 10 dolardır.

Algoritma tabanlı tahmin hizmeti Wallet Investor, Dogecoin fiyatının yılın geri kalanında 0,30 dolar civarında işlem görmeye devam edeceğini ve Aralık 2021’i 0,33 dolarda bitireceğini tahmin ediyor. Buna devam olarak Wallet Investor, Dogecoin’in gelecekteki fiyatının 2022’nin sonunda 0,38 dolara yükseleceğini, 2023 sonunda 0,42 dolara ulaşacağını ve Aralık 2025’e kadar 0,51 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Cash Fiyatı Ne Kadar? Bitcoin Cash Nedir? 1 Bitcoin Cash Kaç TL Kaç Dolar?

Digitalcoin, Dogecoin’in gelecekteki değerinde daha çok boğa oldu ve fiyatın 2021’de 0,48 dolar, 2022’de 0,59 dolar ve 2025’e kadar 0,95 dolar olacağını tahmin ediyor. Digitalcoin’in uzun vadeli tahmini ise 2028’e kadar DOGE başına ortalama 1,48 dolar olarak gösteriyor.

22 Nisan 2021 Dogecoin Fiyat Tahmini –
22 Nisan 2021 Dogecoin Fiyat Tahmini 2

Bununla birlikte, kripto para veri toplayıcısı CoinSwitch, Dogecoin’in düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. CoinSwitch 1 yıl içinde fiyatın 0,01 dolara düşeceğini ve beş yıl içinde 0,04 dolardan işlem göreceğini ve mevcut fiyat seviyesinden %88 oranında düşüş olacağını tahmin ediyor.

Key Advisors Group’un yönetici ortağı Eddie Ghabour, Yahoo Finance Live’a Dogecoin balonu patladığında “muhtemelen sona erecek” spekülatif bir oyun olarak gördüğünü söyledi.

Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu