Analizler

22 Şubat 2021 Ripple (XRP) Fiyat Analizi: %11 Yükseldi

ABONE OL:

Pazartesi gününe dönüp baktığımızda Ripple’ın %10.56’lık değer kazandığını ve 0.579 Dolar’a yükseldiğini görebiliyoruz. 12 Şubat tarihinden bu yana en yüksek seviyesi diyebiliriz. XRP’den kaçanların yanı sıra hali hazırda ona güvenen ve alım yapmaya devam eden yatırımcıların sayısı da bir hayli fazla.

Bu artış ile birlikte XRP’nin piyasa değeri 25.000 milyar dolar’ın üzerine çıktı. Hali hazırda büyük bir dava ile boğuşan ve bugün sonuçlanacak mahkeme sonrası XRP hakkında daha net bilgiler verebileceğiz ve binlerce yatırımcının bugünü sabırsızlıkla beklediğini de ifade etmek gerekiyor.

XRP Can buluyor

XRP alınmaz ya da XRP artık bitti diyenlerin sayısı her geçen gün biraz daha artıyordu ve bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de kesinlikle SEC davası olarak gösteriliyordu. Yatırımcılar bu konuda haklı çünkü gerçekten büyük ve güçlü bir dava var ve birçok yatırımcı da XRP’nin geleceğini bu davaya bağlıyor.

Kripto para borsalarının bazıları da bu dijital varlığı listelerinden çıkardı ve büyük bir darbe olduğunu düşünüyoruz. Fakat XRP can bulmaya ve tepki vermeye devam ediyor. Hali hazırda yükseliş eğiliminde ve piyasa değeri ile birlikte işlem hacmini de benzer oranda arttırdığını söyleyebiliriz. Bugün sonuçlanacak mahkeme ile birlikte inanıyoruz ki XRP çok daha fazla değer kazanacak.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple (XRP) Fiyat Analizi 4 Ağustos 2020

SEC Davası Hakkında

22 Şubat yani bugün, o beklenen büyük dava görülecek ve umuyoruz ki olumlu ya da olumsuz bir sonuç mutlaka çıkacak. XRP, kendine güvenenleri yanıltmayacak güçte bir dijital varlık ancak bazı ön görüleri yıkmış durumda. Yükseliş devam ediyor ve hali hazırda kazanan yatırımcılar da mevcut ancak birçok borsada kendine yer bulamıyor olması ve listelerden çıkartılmış olması ne yazık ki güven sorununu da beraberinde getiriyor.

Mahkeme kararı ile birlikte XRP’ye dair merak edilenleri detaylı bir şekilde aktarıyor olacağız. Bizler de en az sizler karda heyecanlı ve merak içerisindeyiz. Gelişmeleri yine bu adreste bulabilecek ve en azından soru işaretlerinizden kısa bir süre içerisinde kurtulmuş olacaksınız.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu