Kripto Para Haberleri

24 saat ödeme yapılabilmesi kripto paraları çekici kılıyor

Kripto paralar ile 7 gün boyunca 24 saat hiç aralıksız olarak her 10 dakikada bir, her saat veya farklı zaman aralıklarında başkasına ödeme yapmak veya para transferi yapmak mümkün. Bankalardan ödeme yapmak veya ATM cihazlarından ödeme yapmak için sınırlı saatler bulunurken, kripto para ile ödeme yapmak çok basit ve komisyon oranlarının düşük olması yönünün dışında resmi tatillerde bile tercih edilebiliyor ve kullanılabiliyor olması birkaç adım önde olmasını sağlayan adımlardan sadece birisi.

Ödeme için 7 gün tatilin bitmesini bekleyen veya 2 gün haftasonu tatilini beklemek yerine her an, her dakika para transferi ile ödeme yapabilmek gelecekte bankaların yerini alması hususunda önemli rol almasını sağlayacak özellikler arasında gösteriliyor.

Bitcoin ile her an öde!

Bitcoin ile her an ödeme yapabilir, kripto para borsaları arasında belirli transferler yapabilir veya herhangi bir siteden Bitcoin ile ödeme seçeneği bulunmakta ise 7 gün 24 saat istediğiniz her zaman ödeme yapabilirsiniz. Sadece sitede belirli aracı ödeme sistemlerini kullanarak değil, istenen her an kripto para cüzdan numarasına para transferi ile ödeme yapılmasının önünde herhangi bir tatil ve kripto para borsasının kapalı olması engelinin bulunmuyor olması da gelecekte kripto paraların ödeme araçları arasında kısıtlı olarakta olsa e-ticaret sitelerince ve kurumsal firmaların gece saatlerinde, tatil günlerinde ödeme almak için kullanabilecek oldukları ödeme yöntemlerinden birisi olabileceğine yönelik ihtimalleri güçlendiriyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Murad Mahmudov: Bitcoin 1.800 dolara düşebilir!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu