Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

24 Saatin En Çok Kazandıranı Bitcoin Değil, Litecoin Oldu

ABONE OL:

24 saat kripto para piyasaları için yükselişlerin olduğu ve yatırımcıların bekleyişleri ile geçen zaman oldu.  Litecoin fiyatının 24 saatte %17.85 oranında yükselmesi yatırımcıların ilgisini çekerken yatırımcılar kripto para piyasalarında bir şok yaşadılar. 24 saat içerisinde değeri %20’leri aşarak yükselen ve dün 24 saat içerisinde %28 değer kazanan Litecoin, bugün son 24 saat verisine göre %17.85 oranında değer kazanarak en çok değer kazanan popüler koin oldu. Bitcoin ve altkoinler arasında 2. en çok değeri ise EOS kazandı.

Yazım saatine göre EOS’un %8 oranında değer kazandığı piyasada kripto para yatırımcıları oldukça iyi kazanç elde ederken, 1 aylık kazançlar arasında en çok bugün kazanç elde edilebildi. Yatırımcıların uzun süredir beklentisi olan kripto para piyasalarındaki piyasa hacmi artışı da 5 milyar doların üzerinde değer kazandı. Piyasa fiyatının değer kazanması aynı zamanda piyasa hacminin de değer kazanmasında etkili olurken, yatırımcılar piyasanın düzelmesi için bir süre zamana ihtiyaç olduğunu ve o zamanın bugün olabilecek olduğunu düşünüyor.

Litecoin 44 dolar!

Litecoin fiyatı 44 doları görürken, Bitcoin ise 3.700 dolara yakınlaştı. Bitcoin fiyatının yükselmesi durumunda Litecoin’in artması piyasa hacminin de aynı zamanda değer kazanması mümkün. Yatırımcılar, kripto paraların fiyat seyrinin nasıl olacağını bilmedikleri için piyasanın artışlar ile devam etmesini istedi. Bitcoin yatırımcılarına göre 3.700 doları geçmesi bugün muhtemel olan Bitcoin’in kısa vadede en iyi kazandırdığı gün bugün olabilir.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bithumb saldırısı ile ilgili olduğu iddia edilen sunucuya el konuldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu