Anasayfa Altcoin 24 Saatte Yüzde 700 Patlama Yapan Bu Coin, İlk 100'e Girdi!

24 Saatte Yüzde 700 Patlama Yapan Bu Coin, İlk 100'e Girdi!

Altcoin

Bir altcoin, son 24 saat içerisinde yüzde 680 artış gösterdi. Söz konusu altcoin, piyasa değeri bakımından ilk 100'e girdi.

24 Saatte Yüzde 700 Patlama Yapan Bu Coin, İlk 100'e Girdi!

CryptoPawCoin (CPRC), son 24 saat içerisinde yüzde 680'lik bir artış yaşadı. Yarım milyar doların üzerinde bir değere sahip olan CPRC, piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasına girdi.

CPRC'nin misyonu hayvan refahını desteklemektir. Fakat düşük işlem hacmi nedeniyle dikkatli olunması tavsiye edilmektedir. Bu da onu fiyat manipülasyonuna ve yatırımcılar için potansiyel risklere duyarlı hale getirmektedir.

Kripto para birimlerinin büyük çoğunluğu hiçbir zaman piyasaya sürülme aşamasını geçemiyor. Bir coin'in ilk 100'e (toplam piyasa değerine göre) girdiğini nadiren görürüz. Bunun bir gecede gerçekleşmesi ise daha da nadirdir.

CryptoPawCoin (CPRC) adlı bir coin son 24 saat içinde yüzde 680'lik bir patlama yaşadı ve ilk 100'e girmeyi başardı. CoinGecko'nun verilerine göre, CPRC şu anda 0,0016 dolardan el değiştiriyor ve yarım milyar doların biraz üzerinde bir piyasa değerine sahip görünüyor. Yine de kripto paranın CoinMarketCap'te görünmediğini belirtmek gerekir. 

24 Saatte Yüzde 700 Patlama Yapan Bu Coin, İlk 100'e Girdi!

CPRC İşlem Hacmi Diğerlerine Kıyasla Oldukça Düşük

Resmî web sitesine göre, coin'in amacı hayvan refahına yardımcı olmaktır: CPRC; hayvan barınaklarını, kurtarma organizasyonlarını ve vahşi yaşamı koruma çabalarını destekleme şeklimizi dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

Bununla birlikte CPRC'nin işlem hacminin, bu piyasa değeri civarında işlem gören diğer birçok kripto para birimine kıyasla oldukça düşük göründüğünü belirtmek gerekir. 

Bu durum, genellikle daha küçük emirlerin fiyatı daha fazla etkileyebileceği anlamına gelir. Haliyle bu tür projelere karşı son derece dikkatli olmak ve son derece temkinli yaklaşmak çok önemlidir.

24 Saatte Yüzde 700 Patlama Yapan Bu Coin, İlk 100'e Girdi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan