Analizler

26 Aralık Bitcoin SV, Ontology, Zcash Fiyat Analizi

Yakın zamanda ETH, yeni bir ATH’ye yükselirken, Bitcoin, Ontology ve Zcash dijital varlıkları değer kaybetmeye devam etti. Bu ön görülmeyen ya da yatırımcıları şaşırtan bir durum olmadı elbette. Beklenen bir gelişmeydi ve kısa üre içerisinde gerçekleşti. Peki bu aşamada analistlerin yorumu ne? Gelin hep birlikte bu yorumlara göz atalım.

Bitcoin SV Fiyat Analizi

Bitcoin SV (BSV) Nedir? Nasıl Alınır?

Coinmarket Cap listesine bakıldığında Bitcoin’in an itibarıyla kendine 15. Sırada yer bulduğunu görebiliyoruz. Ocak Ayı’nın ikinci haftasına baktığımızda ise fiyat artışının %63’lük bir orana karşılık geldiğini görebiliyoruz.

Elbette bu süre zarfında önemli de bir gelişme yaşandı ve Bitcoin SV’den Craig Wright, telif hakkı iddiası öne sürülerek iki web sitesine dair uyarılar göndermesi ile birlikte haber kaynaklarında yerini aldı.

Bu gelişme de yine yatırımcıların, BTC tercihi yaparken dikkat etmeleri gereken hususlardan biri haline geldi.

Ontology Fiyat Analizi

Ontology (ONT)

Ontology, birkaç aylık süreçte karışık bir hareketlilik sergiledi. Atışlara bakıldığında kısa süreli olduğunu görebiliyoruz ancak düşüşler için aynı şeyleri söylemek ne yazık ki mümkün değil ve gayet keskin olduğunu görebiliyoruz.

%18. Gibi bir oran açıklandı ve düşüşün karşılığı olarak bu oran gösterildi. Bu süre zarfında Ontology hakkında en çok merak edilen konulardan biri ise fiyatını 0.58 Dolar seviyesinde tutup tutamayacağı idi. ve tabi belirsizlik devam etti.

Zcash Fiyat Analizi

Zcash (ZEC) Nedir, Nasıl Alınır?

Ontology ve Bitcoin ile birlikte Zcash de yine piyasanın önde gelen ve popüler olduğunu düşündüğümüz krito paralarından bir tanesi. Ocak ayı ortasına dönüp baktığımızda keskin bir artış gözlemleniyor.

Düşüş grafiği ele alındığında ise yine kayda değer bir oran karşımıza çıkıyor ve açıklanan rakamlara göre %16’nın üzerinde bir düşüş yaşandı.

Düşüş eğilimine bağlı olarak Zcash piyasasının teknik göstergeleri tarafından da bu durumun vurgulandığını ifade etmekte fayda var. Signal Line, MACD çizgisinin bir hayli üzerinde iken, Osilatör2ün histogramı, momentum kaybına rağmen kırmızı renkte yanıp sönmeye devam etti. Belirsizlik hali hazırda devam ediyor ve bir ön görü durumu hakim değil.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu