Altcoin Haberleri

3 Mayıs 2021: VeChain Fiyat Analizi

VET, bu yazımızda gelişmeler ile birlikte karşınızda olacak. An itibarıyla en düşük seviyesinin %54 üzerinde ve 0.2172 Dolar’dan işlem gördüğünü hatırlatmak isteriz. Piyasa değerine bakıldığında ise 14 milyar dolar gibi bir akamdan söz etmek mümkün ve bunun yanı sıra listedeki yerini de korumayı başarıyor.

Geliştiricilerin eNFT stratejisi hakkında yaptığı sohbet ve geliştirmelerden hemen sonra VET de bu sohbete ve duyurulara kayıtsız kalmadı ve belirgin bir yükseliş ile karşımıza çıkmayı başardı. VET yatırımcıları bu haftayı gayet iyi geçirmiş görünüyorlar.

Bu arada enft’nin çalışması için anahtar yapı taşları belirlenmiş durumda ve teknolojinin geliştirilebilir olması da arkasındaki ekosistemi daha güçlü ve daha işlevsel hale getiriyor. Fiyata yansıyan en olumlu durum kesinlikle budur. Peki Vet ile ilgili ön görüler neler? Dilerseniz haberimizi verdikten hemen sonra tahminleri de yine detaylı bir şekilde aktarmış olalım ve soru işaretlerini ortadan kaldıralım.

Ön Görüler:

VeChain

1 haftalık sürece bakıldığında ve son zamanlar ele alındığında VET’in yükseliş ivmesine devam ettiğini net bir şekilde görebiliyoruz. Yükselen üçgen modeli de bunun en net göstergesi diyebiliriz. bu daha çok bir yükseliş sinyalini işaret ediyor ve grafik yorumlama yetisine sahip iseniz eğer ne demek istediğimizi sizler de çok daha iyi anlamış olacaksınız.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  86. Sıradaki BitCapitalVendor isimli kripto para 7 gün içerisinde sürekli yükseldi

Göreceli güç endeksi de aynı şekilde yükseliş kaydetmeye devam ediyor. Boğalar, 0.25 Dolar’daki kilit direnci hedeflediği takdirde paritenin patlayacağını da hatırlatmak gerekiyor. Fiyat 0.20 Dolar altına düşerse eğer bu tahminin geçersiz olacağını da belirtmek isteriz.

VET yatırımcılarını yakından ilgilendiren konulara değinmeye devam ediyor ve aynı zamanda detayları da an be an aktarıyoruz. Sizler de yatırım yapmadan önce bu gelişmeleri gözden geçirebilir ve devamında dilerseniz alım yapabilirsiniz.

Dijital varlık piyasasının yüksek potansiyele sahip isimlerinden biri olduğunu düşünüyoruz. Hatta ve hatta 2021 yılını en iyi geçirecek ve tamamlayacak varlıkların başında yer alıyor ve analistlerin düşünceleri de bu şekilde karşımıza çıkıyor.

İlgili İçerik: VeChain (VET) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu