Ethereum Haberleri

4.000 Dolar Zirvesi Sonrası Ethereum’da Büyük Düşüş Yaşandı

Nisan Ayı baz alındığında piyasaların en çok kazandıran varlıklarının başında Ethereum’un yer aldığını görebiliyoruz. Fakat an itibarıyla Ether incelemesi yapıldığında işlerin tam tersine döndüğünü de belirtmek gerekiyor. Her geçen gün yeni bir rekora imza atan ethereum ne yazık ki büyük bir düşüş yaşıyor ve aslında bu konuda Bitcoin’i yakından takip eden varlıkların da başında yer alıyor.

4.000 Dolarlık seviye sonrası büyük düşüş devam ediyor ve ethereum yatırımcıları hali hazırda tedirgin. 2.000 Dolar seviyesinin altında olan Ethereum, düşüş eğilimine de devam ediyor ve analistlere göre bu düşüş bir süre daha bu şekilde devam edecek.

Haftalık bazda bir değerlendirme yapıldığında Ethereum’un %50’nin üzerinde bir düşüşe imza attığını söyleyebiliriz. Mayıs Ayı’nda ise bu oran %25 olarak belirlenmiş durumda. Ethereum, Bitcoin ile birlikte piyasanın en büyük varlıklarından bir tanesi ve aslında düşüş konusunda Bitcoin’e eşlik ediyor da diyebiliriz.

Vitalik Buterin: Endişemiz Yok!

Vitalik Buterin

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, geçmiş yıllara bakıldığında buna benzer çok sayıda sert düşüş yaşandığını ve bunun alışılmış bir durum olduğunu ve son olarak da endişe duymadıklarını ifade etti. Aynı şey yatırımcılar için geçerli mi bilinmez ancak piyasalardaki genel çöküş ciddi manada tedirgin edici görünüyor.

Buterin, ilginç bir açıklamaya daha imza attı ve Ethereum’un bu çöküş döneminden en iyi şekilde çıkacağını ve bunun yanı sıra Bitcoin’in değerini yakalayacağını ifade etti. Bu ütopik bir söylem ancak iddialı söylemleri de sizler için takip ediyor ve bu mecrada paylaşmaya özen gösteriyoruz.

Bitcoin ile birlikte en büyük düşüşü yaşayan varlıklardan biri olan Ethereum, yatırımcılarına en çok kazandıran varlıklardan biri iken şimdilerde tam tersi bir duruma imza atmış görünüyor. En çok kaybettirenler listesinde üst sıralarda yer alıyor ve daha uzunca bir süre bu unvanı koruyacak gibi görünüyor. Gelişmeler var olduğu sürece sizinle de paylaşacağız ve şimdilik aktarmak istediklerimiz bu kadar.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün