Anasayfa Mana Haberleri %55’lik Ralli Sonrası MANA’daki En Önemli Seviyeler

%55’lik Ralli Sonrası MANA’daki En Önemli Seviyeler

Mana Haberleri

%55'lik rallinin ardından Decentraland (MANA) fiyatının bu destek seviyelerini koruması gerekiyor.

%55’lik Ralli Sonrası MANA’daki En Önemli Seviyeler

Kripto para pazarındaki ani çöküşler, yatırımcılar arasında panik yarattı ve satışlar MANA fiyatında da görüldü. MANA Nisan ayında büyük bir desteğini kaybetmişti ve Ekim 2021 seviyesi civarında yeni bir tepe kurmaya çalışıyordu. Cuma günü sabahın erken saatlerinde bir artış birkaç pozitiflik ile geldi ancak fiyatın yeni bir destek oluşturması için çok önemli bir seviyenin üzerinde kalması gerekiyor.

Cuma sabahı daha geniş bir kripto para piyasa toparlanması sırasında MANA’nın fiyatı %55’den daha fazla arttı ve kolayca 1 doların üzerin çıktı. Buna ani yükseliş, 2021'de boğa koşusunu besleyen aynı bölge olan 0.71 dolarlık destekten geldi. Bu gelişme MANA'nın piyasadaki korkuya rağmen teknik seviyelerine saygı duyduğunu gösteren bir boğa yanlısı yatırımcı grubuna sahip olduğuna dair sağlıklı bir işarettir. Bu yükselişin hafta sonu boyunca devam edip etmeyeceği ise bilinmiyor.

Decentraland Fiyat Analizi

Fiyatı şu anda 1.12 dolar civarında işlem görüyor. İlk olarak, MANA saatlik grafiğinde 200-SMA'ya yaklaşıyor. Bu seviye 1.22 dolarlık dirence yakın olduğundan daha fazla fiyat artışı için bir kırılma gereklidir. Bununla birlikte, yukarı yönlü bir kırılma %55’lik ralli sonrasında pek de umut verici görünmüyor. Şu anda saatlik RSI aşırı alım seviyelerine geldi ve bu da MANA'nın gerçek değerinin üzerinde işlem gördüğü anlamına geliyor.

İkinci olarak, alım hacimleri gün içinde daha yüksek olmasına rağmen Bakiyeye Dayalı Hacim göstergesi satıcıların MANA'nın genel eğiliminde hala en büyük role sahip olduğunu gösteriyor. Bu ideal bir durum değildir, genellikle yukarı yönlü bir kırılma tutarlı alım hacimlerinden önce geldiğinde gerçekleşir.

%55’lik Ralli Sonrası MANA’daki En Önemli Seviyeler

MANA'nın Bu Destek Seviyelerini Koruması Gerekiyor

MANA fiyatı bir kez daha düşerse önümüzdeki hafta içinde MANA ne olur? Böyle bir durumda MANA'nın günlük grafiğine göre 0.72 dolar ila 0.74 dolar arasında çok önemli bir destek var. Daha önce de vurgulandığı gibi bu bölge, MANA'nın 2021'deki en iyi rallisi olan %570'lik bir ralliyi tetiklemede önemli bir rol oynadı. Ayrıca bugün de %55’lik yükselişte de fiyat bu bölgenin biraz altında sıçradı.

Görünür Aralık, aynı bölgenin belirli bir zaman diliminde perakende tüccarlar arasında maksimum ilgiyi oluşturduğunu gösterdi. Şu anda, perakende tüccarlar bir kez daha bir araya gelebilir ve kısa vadeli düzeltmelerden MANA'nın 0,72 doların üzerindeki değerini destekleyebilirse, bu satın almak için yeni bir temel oluşturulabilir. Aynı şey önümüzdeki hafta MANA'nın fiyatını daha güçlendirebilir ve stabilize edebilir.

%55’lik Ralli Sonrası MANA’daki En Önemli Seviyeler içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)