Kripto Para Haberleri

ABD Hazine Bakanlığı: Cleaver’a katılıyoruz, Libra soruşturulmalı

Washington DC’de Libra için işler ne olursa olsun çok kolay yürümüyor. Amerikan yönetimini ”Çin bizi geçebilir, rakip geliyor” gibi sözlerle yanıltmak mümkün olmuyor. ABD’nin kripto para birimi projesi Libra hakkında bazı soru işaretlerine yanıt istemesi ve bu yanıtların yetkili olan isimleri memnun etmiyor olması ülkede bazı sorunları tetikliyor. Yapılan çok sayıda açıklamada ABD Hazine Bakanlığı sürekli olarak Libra’yı soruşturmaya davet ediliyor ve Libra hakkında soru işaretlerine yanıt bulması isteniyor.

Facebook’dan hemen sonra başka şirketlerin bu konuda adımlar atabilecekleri iddiaları özellikle ABD Hazine Bakanlığı’nı rahatsız eden bir konu olmasa bile diğer şirketlerin bu konuda onay almasının Facebook’a göre çok daha zor olacağı öngörülebilir.

Bakanlık Libra’ya yönelik soruşturmaları her an genişletebilir

ABD Hazine Bakanlığı, Temsilci Emanuel Cleaver’ın tarafından kendilerine verilen öneri kapsamında Libra hakkında daha fazla soruşturma namına adımlar atabilir ve Libra’yı daha iyi soruşturabilir. Yetkililer, kripto para birimi stablecoin Facebook Libra hakkında bugüne kadar çok fazla adım attılar ancak kısa sürede atılan adımlar yetkilileri tatmin etmişe benzemiyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Japonya'da yeni kripto para borsası açılacağını duyurdu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu