Bitcoin RehberiKripto Para Haberleri

ABD seçimleri öncesinde ve sonrasında Bitcoin ne olur?

ABD başkanlık seçimleri yüzünden dünya genelinde panik büyüyor Türkiye’de Dolar, Euro ve altın yükseliyor. Güvenli liman varlıkları Bitcoin ve Altın dünkü düşüşlerinden toparlanıyor.

ABD seçimleri öncesi ve sonrası Bitcoin fiyat analizi

Bugün erken saatlerde Bitcoin grafiklerde görülen yükselen kanalın alt seviyesine dokundu ve EMA 50’de destek bularak ilk boğa hareketi adımını attı.

ABD seçimleri öncesinde ve sonrasında Bitcoin ne olur?

Overbit BTC/USD: https://www.overbit.com/en/contracts/btcusd

Bitcoin balinaları kripto paralarını borsalardan çektiği zaman Bitcoin çok sağlıklı bir durumda olur. Son 19 saat içinde Huobi’den 17,329 BTC çıktı. Bu çıkışlardan bazıları 2,000’den fazla BTC içeriyordu. Binance’den 33,419 adet Bitcoin çıkışı yapıldı. Son 19 saatte toplamda 237,336,745 dolar değerinde Bitcoin kripto para borsalarından çıktı.

Lider kripto para yukarı yönlü trendinde işlem görmeye ve yıllık olarak en yüksek seviye rekoru kırmaya devam ediyor. BTC/USD grafiklerine göre fiyat kısa vadede 13,845 doları test edecek. Dikkat edilmesi gereken direnç seviyeleri ise 14,091 dolar ve yatırımcıların uzun süredir beklediği 14,385 dolar – 14,400 dolar aralığıdır.

ABD seçimleri öncesinde ve sonrasında Bitcoin ne olur?

1 saatlik grafikte MACD indikatörü sinyal seviyesini geçti ve yukarı yönde ilerliyor. 4 saatlik grafikte MACD indikatöre biraz geride kalsa da benzer bir hareket her an yaşanabilir. Bitcoin 1 saatlik grafikte çok sağlam bir destek seviyesi olan 200 MA’nın üzerinde işlem görüyor. 200 MA seviyesinin gerisinde kalan 100 MA seviyesi daha önce Bitcoin için direnç görevi görmüştür bu yüzden Bitcoin’in düşüş trendinde olduğu hakkında neredeyse hiçbir dayanak yoktur.

Düşük bir ihtimalle, Bitcoin ilerleyen günlerde yükselen kanalın dinamik destek seviyelerinin altına gerileyerek kapanış yapabilir. Böyle bir hareket gelirse Bitcoin 12,959 dolar – 12,870 dolarlık destek seviyelerini test edecektir.

“Ünlü analist açıkladı! Yearn.Finance Coin’in 10.000 doların altına düşmesindeki 3 neden…” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/unlu-analist-acikladi-yearn-finance-coinin-10-000-dolarin-altina-dusmesindeki-3-neden/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu