ABD’de kripto para kafesi

1 Dakikada Okunabilir


Amerika Birleşik Devletleri yeniden bir öncü olmaya bu konuda girişimcilerinin desteği ile hazır.

Kripto ve Kahve

İlk kripto para kabul eden cafe, Florida West Palm Beach’teki Clematis Caddesi’nde açık. Herkesi kabul eden bu kafe, kripto para ile ödeme yapılması ile ve sıcak kahveleri ile adından söz ettiriyor. Yumuşak içim kahveleri ile tanınmakta. Bir müşteri, bir kripto para birimi kabul eden kafenin kendisine iyi hizmet sunup sunmayacak olduğunu merak edebilir.

Organizasyonun ortak sahibi Nelson Winter, müşterilere tamamen yeni bir şeyler getirme düşüncesi için çok heyecanlı davrandıklarını ve kendisinin de girişimci olarak bir ilki yapmak istediğini belirtti.

Kafenin, kesinlikle büyük bir parçası olmasına rağmen, bir fincan kahve ve hamur işi kripto para birimi ile satın alma ile sınırlanmış değil. Ayrıca müşterileri kripto para birimlerinin avantajları hakkında eğitmek konusunda meraklı ve öğrendiklerini tecrübe etmek için bir fırsat sunuyor.

Amerika Birleşik Devletleri bu konuda yine lider olarak adından gelecekte söz ettirmeye devam edebilir. Kripto para birimi ile kahve almak ülkede gelecekte çok fazla popüler olabilir ve kafelerin kripto para ile kabul edilme oranında büyük bir patlama yaşanabilir. – Amerika Birleşik Devletleri’nin bu konuda yapılacak olan düzenlemeler ile bu süreci hızlandırmasının çok kısa sürede daha yaygın hale gelmesinde kahve dükkanlarına ve diğer dükkanlara imkan tanıyacağı belirtilmekte.


error: Kopyalama Engellendi!