Anasayfa Altcoin Açıklama Geldi: OnlyFans, Bu Coin'e Yatırım Yapıyor!

Açıklama Geldi: OnlyFans, Bu Coin'e Yatırım Yapıyor!

Altcoin

OnlyFans'ın ana şirketi Fenix International'ın, popüler bir altcoine yatırım yaptığı ortaya çıktı.

Açıklama Geldi: OnlyFans, Bu Coin'e Yatırım Yapıyor!

Geçtiğimiz 24 Ağustos'ta İngiltere siciline yapılan bir mali başvuruda OnlyFans'ın ana şirketi Fenix International, 2021 ve 2022 yılları arasında Ethereum'a (ETH) yaptığı 19,9 milyon dolarlık yatırımla kripto yatırımlarını açıklayan son şirket oldu.

Bu, kripto para biriminin olanaklarını çeşitlendirmek ve keşfetmek için bir çabaydı. Ancak geçen yıl kriptoyu etkileyen ayı piyasası nedeniyle 19,9 milyon dolar, yazının hazırlandığı sırada yaklaşık 11,4 milyon dolara tekabül ediyor. 

Şirket, Kriptoyu Yeniden Keşfetmek İstiyor

Buna rağmen OnlyFans, içerik üretici sayısındaki yüzde 47'lik ve abone sayısındaki yüzde 27'lik artış sayesinde geçen yıl yüzde 16,6'lık bir büyüme yaşadı. Kripto varlıklarını ortaya çıkarmak için yapılan bu hamle, şirketin kripto alanını yeniden keşfetmek istediği anlamına gelebilir.

Açıklama Geldi: OnlyFans, Bu Coin'e Yatırım Yapıyor!

Şirketin kriptoya girmesi, yatırımlarıyla sınırlı kalmadı. Şubat 2022'de platform; doğrulanmış içerik üreticilerinin, profil fotoğraflarını doğrulanmış Ethereum NFT'leri ile değiştirmelerine izin verdi. Bu platform, bir Ethereum ölçeklendirme çözümü olan Polygon üzerine inşa edildi. CEO Amrapali Gan; bunun, "NFT'lerin (kendi) platformlarında oynayabileceği rolü keşfetmenin ilk adımı" olduğunu söyledi. 

Şimdi ise ana şirketi Fenix International, merkeziyetsiz sosyal medya Friend.Tech'i çevreleyen hype'ı sürmek amacıyla kripto para varlıklarını açıklamaya karar verdi.

Diğer sosyal tabanlı kripto platformları arasında özellikle Friend.Tech, 11 Ağustos'ta Coinbase'in Base ağında piyasaya sürülmesinin ardından patladıktan sonra şu anda düşüşle karşı karşıya.

Bununla birlikte günlük ücretlerinin neredeyse yüzde 90 oranında hızla düştüğünü gördüğü için şu anda çöküyor gibi görünüyor. Coinbase ödeme riski yöneticisi Lisandro Rodriguez, "açgözlülüğün ve kötü uygulamanın" suçlanacağını öne sürdü. 

Friend.tech gibi OnlyFans da varlığını web üzerinden yaymak ve güçlendirmek için tüm "influencer marketing" kültürüne ve abartılı kampanyalara güveniyor.

Yine de OnlyFans'ın keşfedebileceği ve belki de ortaklık kurabileceği başka merkeziyetsiz sosyal medya uygulamaları da var.

Açıklama Geldi: OnlyFans, Bu Coin'e Yatırım Yapıyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar