Anasayfa Bitcoin Açıklandı: Bitcoin Milyoneri Olmak için Artık Çok mu Geç?

Açıklandı: Bitcoin Milyoneri Olmak için Artık Çok mu Geç?

Bitcoin

Günümüzde Bitcoin milyoneri olmak isteyenler geç sayılmış sayılır mı? BTC milyoneri olmak hala mümkün mü? İşte ayrıntılar...

Açıklandı: Bitcoin Milyoneri Olmak için Artık Çok mu Geç?

Bitcoin (BTC) son on yılın en iyi performans gösteren finansal varlıklarından biridir. 2011 yılında BTC fiyatı, yaklaşık 12 dolardan işlem görüyordu. 2023'e hızlı bir şekilde ilerlediğimizde BTC fiyatı, yaklaşık yüzde 230,375 arttı.

Birçok ilk yatırımcı, küçük yatırımları milyonlarca dolarlık servetlere dönüştürdü. Bunun en iyi örneklerinden biri, 2011 yılında henüz 12 yaşındayken BTC'ye 1.245 dolar yatırım yapan Erik Finman'dır. Finman, 2017'de 18 yaşına geldiğinde, ilk yatırımı 2,07 milyon dolara dönüştü.

Birçok yatırımcı hala Bitcoin ile büyük paralar kazanıp kazanamayacaklarını merak ediyor. BTC on yıldan uzun bir süredir piyasada olmasına rağmen, henüz ilk aşamalarındayız. Bazı uzmanlar BTC fiyatının 100 bin dolar seviyesinin ötesine geçmesini beklerken, diğerleri BTC fiyatının 1 milyon doları aşacağına inanıyor.

Changelly'ye göre, BTC fiyatı 2032 yılına kadar 1 milyon dolara ulaşabilir. Yatırımcıların bu seviyede bir milyon olmak için yalnızca bir BTC tutmaları gerekecektir. 1 BTC'nin fiyatı, yazının hazırlandığı sırada 27.600 dolar civarında işlem görüyor. Eğer 1 milyon dolara ulaşırsa bu, yüzde 3523,19'luk bir büyüme anlamına gelecektir. BTC ile milyoner olmak hala mümkün olsa da ilk yatırım, büyük olasılıkla kripto para biriminin emekleme döneminde yatırım yapanlardan çok daha büyük olacaktır.

Açıklandı: Bitcoin Milyoneri Olmak için Artık Çok mu Geç?

Bitcoin Fiyatı 1 Milyon Dolara Ulaşacak mı?

BTC fiyatının eninde sonunda 1 milyon dolara ulaşacağı fikrine destek veren pek çok kişi var. Kripto para borsası BitMEX'in eski CEO'su Arthur Hayes, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda BTC fiyatının 2026 yılına kadar 1 milyon dolara ulaşabileceğini söyledi.

Kurumlar arasında da BTC'ye yönelik artan bir ilgi var. Dünyanın en büyük varlık yöneticisi olan BlackRock, spot Bitcoin ETF'i için başvurduğunda manşetlere çıktı. ABD SEC (Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) henüz başvuruyu onaylamamış olsa da birçok sektör uzmanı, başvurunun sonuçlanmasını bekliyor.

BTC, itibari para birimlerinin düşen değerinden kaçmak isteyen insanlar için giderek daha güvenli bir liman haline geliyor. Birçoğu altını tercih ederken, bazıları bunun yerine BTC'ye yatırım yaparak alışılmadık bir yol izledi.

Açıklandı: Bitcoin Milyoneri Olmak için Artık Çok mu Geç? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar