Anasayfa Analiz Açıklandı: Ethereum Kısa Vadede Nereye Kadar Yükselebilir?

Açıklandı: Ethereum Kısa Vadede Nereye Kadar Yükselebilir?

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatı için sırada ne var? Uzmanlar hangi bölgelere dikkat çekiyor olabilir? Hepsi şimdi tüm ayrıntılarıyla Koinbox'ta...

Açıklandı: Ethereum Kısa Vadede Nereye Kadar Yükselebilir?

Ethereum fiyatı 2.200 dolarlık direncin üzerinde hız kazanıyor. ETH %8'in üzerinde artış gösterdi ve önümüzdeki günlerde 2.500 dolarlık dirence doğru yükselmeye devam edebilir.

  • Ethereum (ETH) hız kazanıyor ve yakın zamanda 2.250 dolarlık direnci aştı.
  • Fiyat 2.200 dolar ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalama (MA) üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD ikilisinin saatlik grafiğinde 2.225 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • Ticaret çifti 2.275 dolarlık direnç bölgesini aşarsa yükselişini uzatabilir.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Ethereum (ETH) fiyatı 2.000 doların üzerinde güçlü bir yükselişe başladı. Lider altcoin, pozitif bölgeye girmek için 2.120 dolar yakınındaki birçok engeli aştı. Fiyat daha büyük bir artışın tonunu belirlemek için 2.200 dolar seviyesinin üzerine bile çıktı.

2.275 dolar civarında birkaç ayın en yüksek seviyesi oluştu ve fiyat şu anda kazançlarını pekiştiriyor. 2.148 dolardan 2.275 dolara doğru olan yükselişte %23,6 Fib geri çekilme seviyesinin altında küçük bir hareket yaşandı. Ancak Ethereum (ETH) hala 2.200 doların ve 100 saatlik basit Hareketli Ortalama (MA) üzerinde işlem görüyor.

Ayrıca ETH/USD ikilisinin saatlik grafiğinde 2.225 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi de var. Artan yönde ise fiyat 2.250 dolar bölgesinin yakınında dirençle karşılaşıyor.

Açıklandı: Ethereum Kısa Vadede Nereye Kadar Yükselebilir?

Bir sonraki kilit direnç 2.275 dolar seviyesine yakın. 2.275 dolar bölgesinin üzerinde net bir hareket, fiyatı 2.320 dolar seviyesine doğru gönderebilir. Bir sonraki direnç 2.350 dolarda bulunuyor. Daha fazla kazanç 2.500 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir.

Olumsuz Senaryolar Neler?

Ethereum (ETH) 2.250 dolarlık direnci kıramazsa aşağı yönlü bir düzeltme başlatabilir. Aşağı yöndeki ilk destek 2.220 dolar seviyesine ve trend çizgisine yakın.

Ana destek şu anda 2.150 dolara veya 100 saatlik Basit Hareketli Ortalama (MA) yakın olarak konumlanıyor. 2.150 doların altındaki olumsuz bir kırılma istikrarlı bir düşüş başlatabilir. Olumsuz senaryoda fiyat 2.080 dolara kadar gerileyebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Teknik Göstergeler:

Saatlik MACD MACD yükseliş bölgesinde ivme kaybediyor.

Saatlik RSI RSI şu anda 50 seviyesinin üzerinde.

Ana Destek Seviyesi – 2.175$

Ana Direnç Seviyesi – 2.250$

Kaynak: NewsBTC

Açıklandı: Ethereum Kısa Vadede Nereye Kadar Yükselebilir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar