Anasayfa Altcoin Açıklandı: Ethereum'un Başına 8 Yıldır Böyle Bir Şey Gelmemişti!

Açıklandı: Ethereum'un Başına 8 Yıldır Böyle Bir Şey Gelmemişti!

Altcoin

Santiment verilerine; Ethereum'un borsalardaki arzı, 2015'ten bu yana en düşük seviyesini kaydetti.

Açıklandı: Ethereum'un Başına 8 Yıldır Böyle Bir Şey Gelmemişti!

Ethereum'un yerel tokeni ETH, son piyasa rallisinde en iyi performans gösteren kripto para birimleri arasında yer aldı. ETH fiyatı, iki ayın en yüksek seviyesi olan yaklaşık 1.850 dolara ulaşarak trendleri önemli ölçüde değiştirdi.

Dijital varlıklara yönelik davranış analiz platformu Santiment'e göre; ETH'nin borsalardaki arzı, yüzde 8,41'e düşerek 2015'ten bu yana en düşük seviyesini kaydetti. Buna ek olarak balinaların işlemleri, son yarım yılda görülmemiş bir faaliyet göstererek yükselişe geçti.

Açıklandı: Ethereum'un Başına 8 Yıldır Böyle Bir Şey Gelmemişti!

Varlık Çıkışı Ne Anlama Gelir?

Kripto para piyasalarından varlık çıkışı, yatırımcılardan gelen satış baskısının azaldığını gösterebileceği için genellikle bullish olarak kabul edilir. ETH, geçtiğimiz hafta yüzde 13'ün üzerinde yükselirken, düzenleyici gelişmeler gibi bazı faktörler yeni bir yükselişi tetikleyebilir.

Bitcoin'deki durum da oldukça benzer. Kripto para borsalarındaki BTC arzı, 2018'den bu yana en düşük seviye olan yüzde 5,7'ye geriledi. Bu rakam, Eylül başında neredeyse yüzde 6 idi.

BlackRock'ın spot Bitcoin ETF başvurusunun SEC tarafından yakında onaylanabileceğine dair göstergeler, Bitcoin rallisini teşvik ediyor. Bu da son piyasa canlanmasının ana katalizörü gibi görünüyor.

Önde gelen dijital varlığın fiyatı 24 Ekim'de (17 ay sonra ilk kez) 35.000 dolara ulaşırken, kripto para piyasasının toplam değeri de 1,3 trilyon dolara yükseldi. 

Açıklandı: Ethereum'un Başına 8 Yıldır Böyle Bir Şey Gelmemişti! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar