Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Adam Back: Bitcoin dönemi, internet döneminden daha hızlı ilerliyor!

ABONE OL:

Blockstream CEO’su Adam Back, kripto para birimi Bitcoin hakkında 26 Haziran’da yaptığı konuşmasının ardından bazı açıklamalarda bulundu. Bitcoin’in geçtiğimiz yıllarda yaşanan dot-com krizinden önceki süreçten bile daha hızlı ilerlediğini ve giderek değerinin daha fazla arttığı ve insanların giderek daha fazla gündemine kripto para birimlerini aldığını açıkladı.

Blockstream CEO’su Adam Back, internet zamanına (dönemine) göre Bitcoin zamanının (döneminin) daha hızlı ilerlediğini ve daha çok gelişim gösterdiğini açıkladı. Bitcoin ve kripto para birimleri giderek hızlıca gelişirken, 300 milyar doların üzerinde bir yatırımın olduğu piyasadan söz ediyoruz. Blockstream CEO’su Adam Back, bu konuda pek fazla açıklama yapmasa da kripto paraların internetin gelişiminden bile daha hızlı ilerlediğini belirtiyor.

Bitcoin ve kripto para birimlerinin gelecekte daha çok gelişme göstermesinin mümkün olduğunu ifade eden Adam Back, gelecekte kripto para pazarının çok daha fazla gelişecek olduğunu düşünüyor.

İnternetin ilk hızlı gelişim dönemlerinde yaşanan dot-com krizinden sonra milyarlarca dolar değere sahip olabilecek şirketler kapılarını tek tek kapadı. Bunun sonucu olarak ise binlerce şirket bugün hala bu dönemde yaşanan hataların tekrarından endişe ediyor ancak eylemlerini yine dot-com krizinden önce yaşanan eylemler ile aynı şekilde hareket ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto Para Cüzdanı Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 3 Önemli şey

Bitcoin gelişimi konusunda yapılan bu açıklamalar kripto para piyasalarına herhangi bir etki etmiyor olsa da yatırımcılara moral olması açısından ve doğruların gün yüzüne çıkması açısından büyük bir önem taşıyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu