Adam Back G20’de Blockchain hakkında düşündüklerini açıkladı

1 Dakikada Okunabilir


İş insanı olarak bilinen Adam Back, G20 zirvesinde kendi kripto para ve Blockchain ile ilgili yorumlarını açıkladı. Kendisinin Blockchain teknolojisi hakkında ne düşündüklerini söylemeden hemen önce ise diğerleri tarafından yapılan açıklamaları dinledi.

Hollanda Merkez Bankası yardımcısının yanına oturan Adam Back, büyük para birimlerinin dünyayı değiştirebilecek olduğuna inanmadığını ve büyük para birimlerinin bugün etkisinin sınırlı olduğu konusunda açıklamalarda bulundu. Büyük para birimlerinin Euro ve Japon Yeni gibi para birimleri olduğunu açıklayan Adam Back, uluslararası transferlerin artık sorgulanabilir olduğunu, kripto para birimlerinin bu konuda diğer büyük para birimlerinden bir adım öne çıktığını açıkladı.

Blockchain sorgulanıyor

Blockchain teknolojisi sürekli olarak bir kimseler tarafından sorgulanıyor ve güvenilir olup olmadığı konusunda sorgular ile karşı karşıya kalıyor. Her bir sorgudan başarı ile çıkan Blockchain dünyanın en iyi teknolojisi olma yolunda aday veya rakip olmasa da insanların geleceğini kurtarabilecek kadar güçlü bir teknoloji. Bu konuda Adam Back ve diğer iş insanlarının bu teknolojiyi destekler nitelikte olan açıklamaları son derece önemli. Kripto para birimlerinin dünyanın geleceğini değiştirecek kadar büyük bir önemli noktaya sahip olması artık insanların daha fazla bu ve buna benzer teknolojiler konusunda daha fazla bu teknolojileri dikkat çeker ve önemser olduklarının bir göstergesi.

Blockchain konusunda iş insanlarınca yapılan her açıklamada sektörün geleceğini yakından ilgilendiren gelişmeler arasında bulunuyor.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
363
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
363
Şaşkın
Lol Lol
80
Lol
Harika Harika
363
Harika
Korkunç Korkunç
322
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!