Anasayfa Altcoin Ağustos Ayında Mutlaka Takip Etmeniz Gereken En İyi 2 Altcoin

Ağustos Ayında Mutlaka Takip Etmeniz Gereken En İyi 2 Altcoin

Altcoin

Bu ay dikkatle takip etmeniz gereken en iyi 2 altcoin projesi hangileri olabilir? İşte uzmanların önerileri ve tüm ayrıntılar...

Ağustos Ayında Mutlaka Takip Etmeniz Gereken En İyi 2 Altcoin
Hızlı İçerik

Kripto para piyasası, Ripple ve SEC kararından sonra Ağustos ayında 1,25 trilyon dolarlık piyasa değeri yaklaşıyor. Yargıç Analisa Torres, XRP dijital varlıklar endüstrisinde yeni bir çağ başlatan bir menkul kıymet olmadığına karar verdi. Karar olumlu bir ivme getirdi ve önde gelen kripto para birimleri Ağustos ayına önden başladı.

Bitcoin (BTC) kısa bir süre 30.000$ seviyesinin altına düşerken, bu seviyelerde güçlü bir şekilde tutunuyor ve bu da yukarı yönlü bir salınıma işaret ediyor.

Peki Ağustos 2023'te izlenecek en iyi 2 altcoin projesi hangileri olabilir? Gelin şimdi bunlara hep birlikte bir bakalım.

1. XRP

Ağustos Ayında Mutlaka Takip Etmeniz Gereken En İyi 2 Altcoin

XRP, karardan sonra yaklaşık %75 arttı ve şu anda 0,70 dolar civarında konumlanıyor. Önde gelen kripto para analisti CoinsKid, XRP önümüzdeki aylarda 3,70$ gibi yeni bir zirveye ulaşabileceğini tahmin etti. Bu, şu anki 0,70 ABD doları fiyatından %430'a yakın bir değer artışı anlamına geliyor. CoinsKid'in Twitter'da paylaştığı tabloya göre, XRP yükselen bir üçgen oluşturarak fiyat artışına hazırlanıyor.

Ayrıca analist, fiyat konsolide olurken XRP'nin satın alma baskısında artış olduğunu öne sürüyor.

Analiste göre, XRP için büyük bir fiyat artışı ufukta olabilir.

2. Shiba Inu

Ağustos Ayında Mutlaka Takip Etmeniz Gereken En İyi 2 Altcoin

Shiba Inu (SHIB), bu ay Shibarium katman-2 ağının olası lansmanı için hazırlandı. ShibaSwap'in lider geliştiricisi Shytoshi Kusama, bir blog gönderisinde Shibarium'un Ağustos ayında "muhtemelen" piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Ek olarak, ekip 15 ve 16 Ağustos tarihlerinde Kanada'daki Blockchain Fütürist Konferansı'na katılacak ve Shibarium hakkında daha fazla ayrıntı açıklanabilir.

Ayrıca, bir Shibarium lansman güncellemesi, Shiba Inu'nun fiyatını piyasaya çıkmadan önceki günlere fırlatabilir. Shiba Inu (SHIB) büyük olasılıkla beşinci 'sıfırını' silebilir ve grafiklerde dört 'sıfır' ile ticarete geri dönebilir. Ancak yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Ağustos Ayında Mutlaka Takip Etmeniz Gereken En İyi 2 Altcoin içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik