Anasayfa Sektörel Alchemy Pay, Bu Ortaklık ile 10 Milyon Dolarlık Fon Sağlayacak!

Alchemy Pay, Bu Ortaklık ile 10 Milyon Dolarlık Fon Sağlayacak!

Sektörel

Alchemy Pay, DWF Labs ile kurduğu bir stratejik ortaklık kapsamında 10 milyon dolarlık fon sağlayacak.

Alchemy Pay, Bu Ortaklık ile 10 Milyon Dolarlık Fon Sağlayacak!

Küresel kripto ödeme hizmeti sağlayıcısı Alchemy Pay, operasyonlarını Güney Kore piyasasına genişletmek için çok aşamalı bir Web3 yatırım şirketi olan DWF Labs ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Ortaklık, Alchemy Pay'e ödeme hizmetlerini güçlendirmek ve Koreli işletmelerin daha fazla uluslararasılaşma elde etmelerine yardımcı olmak için 10 milyon dolarlık fon sağlayacak.

Finansman aşamasında Alchemy Pay'in tahmini değeri 400 milyon dolardı. Şirket; Visa, Mastercard, Discover, Diners Club, Google Pay, Apple Pay ve dünya çapında 300'den fazla yerel alternatif ödeme kanalı ile ortaklıklar kurdu. 

Şirketin odak noktası, gelişmekte olan piyasalara erişim sağlamak ve Avrupa, Kuzey ve Latin Amerika ve Güneydoğu Asya'yı kapsayan geniş bir kapsama alanı oluşturmaktır.

Alchemy Pay, ödeme hizmetlerine ek olarak müşterilerin itibari para ödeme seçeneklerini kullanarak NFT almalarını sağlayan ve süreci diğer herhangi bir standart çevrim içi ödeme kadar kolay hale getiren yenilikçi NFT Checkout hizmetini tanıttı. Bu fonksiyon ile kullanıcılar,  yerel para birimlerini kullanarak kolayca NFT satın alabilirler.

Alchemy Pay'in ekosistem lideri Robert McCracken, Kore'nin Alchemy Pay için gelecek vaat eden bir piyasa sunduğunu belirtti. Ödeme çözümlerini kullanarak daha fazla Koreli şirket, kripto para birimleri ve geleneksel itibari para birimleri arasındaki ayrımı kapatabilir ve küresel ekonomilere ayak uydurabilir.

Alchemy Pay'in Kore'deki Büyümesi Hız Kazanacak!

Alchemy Pay, Bu Ortaklık ile 10 Milyon Dolarlık Fon Sağlayacak!

DWF Labs'ın Yönetici Ortağı Andrei Grachev, Alchemy Pay ile ortaklık kurmaktan duyduğu heyecanı dile getirerek "stratejik ortaklığın Alchemy Pay'in Kore'deki büyümesini hızlandıracağını ve işletmelerin ve tüketicilerin dijital varlıkların ve Web3 teknolojilerinin faydalarını benimsemeleri için daha fazla fırsat sunacağını" söyledi.

DWF Labs ile ortaklık, Alchemy Pay'in operasyonlarını Kore piyasasına genişletmesini ve bölgenin yüksek düzeyde kripto benimsemesinden yararlanmasını sağlayacak.

Alınan fon, şirketin ödeme hizmetlerini güçlendirecek ve Koreli işletmelerin daha fazla uluslararasılaşma elde etmesine yardımcı olacak.

Hem yenilikçi ödeme çözümleri hem de kripto para birimleri ile geleneksel finans arasındaki boşluğu doldurma taahhüdü ile Alchemy Pay, daha fazla büyüme ve genişleme için hazırlanıyor.

Alchemy Pay, Bu Ortaklık ile 10 Milyon Dolarlık Fon Sağlayacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik