Kripto Para Haberleri

Alman vatandaşlarının çoğu Libra hakkında şüpheli

Bürgerbewegung Finanzwende tarafından yapılan anket araştırmasına göre milyonlarca Alman vatandaşı Facebook’un yeni kripto para projelerinden birisi olan Libra hakkında şüphelerinin olduğunu ve Almanya ekonomisi için fayda sağlayıp sağlamayacağından daha çok kendileri için bir faydasının olup olmayacağı konusunda bazı şüpheleri olduğunu açıkladı. Almanya’da Bürgerbewegung Finanzwende tarafından yapılan araştırmaya göre Almanların sadece %12’si Libra ile ilgili olumlu düşünüyor ve Libra’nın üretimi ile birlikte Libra satın almak istediklerini açıkça ankete göre beyan edebiliyorlar.

Kripto para birimlerinin Almanya’da birkaç yıl içerisinde daha fazla sayıda Alman vatandaşına ulaşmış olması ve giderek daha fazla sayıda insanın Almanya’da kripto para satın alma isteğinin artmasına rağmen Libra konusunda bu şüpheler sadece Alman vatandaşlarına özel değil. Birçok ülkede Libra hakkında şüpheler var ve özellikle gizlilik ve finans sistemi konusunda artan şüphelere rağmen Facebook bu konuda hiçbir yanıt vermiyor. Libra’nın geleceği Almanya’da Bürgerbewegung Finanzwende anketine göre bugünden hoş durmuyor olsa da yakın zamanda Libra eğer Almanya’da lisans ve benzer engel süreçlerini geçer ve hükümetin engeline takılmaz ise yine bile Alman vatandaşlarının ilk etapta güvenilir olarak görmedikleri için Libra’yı tercih etmeyecekleri ortada.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin ve Geleneksel Piyasalarda Neler Oluyor? 24 Ağustos 2020

Almanya’da son yıllarda kripto paralara bile bakış açısında ciddi sorunlar yaşanıyor ve Almanya’da doğup büyümüş olan yaşlı nüfus kripto paraların birkaç yıl sonra yok olabileceğini ve riskli bir para yatırım aracı olarak kripto paraları görüyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu