Altcoin Haberleri

Altcoin Buzz, Düşüşten Sonra En İyi 5 Altcoin Trendini Paylaştı

Yakın tarihli bir videoda popüler kripto para kanalı Altcoin Buzz, son piyasa düşüşünden sonra göz önünde bulundurmaya değer 5 altcoin trendini paylaştı.

Bitcoin ve kripto para piyasaları şu anda mevcut döngüde beşinci büyük düzeltmesinden geçiyor ve bu şimdiye kadarki en büyük düzeltmelerden biridir. Toplam kripto para piyasa değeri 1 trilyon doların üzerinde değer kaybetti. Bazı uzmanlar bu düşüşün piyasa döngülerinin sağlıklı bir parçası olduğunu ve fiyatların düz bir çizgide hareket etmediği için iyi olduğunu söylüyor.

Trend 1: Ethereum Katman 2 Çözümleri

Altcoin Buzz videosunda ilk trend olarak Ethereum katman 2’nin piyasaya sürülmesini listeledi. Altcoin Buzz; “Dogecoin ve diğer şaka odaklı kripto para spekülasyonlarının arkasında ETH işlem ücretleri son zamanlarda rekor seviyelere yükseldi, Ethereum için katman 2 ölçeklendirme çözümlerini sunma baskısı her zamankinden daha fazla bir seviyede.” dedi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Cardano'dan POS Çözümü

Altcoin Buzz; “mevcut piyasada son derece iyi işleyen katman 2 çözümleriyle Ethereum ve rakipleri arasındaki rekabete artıyor. Synthetix gibi bazı Defi platformları katman 2 ticaretini başlattı. Uniswap, ücretleri son haftalarda Bitcoin’i bile gölgede bıraktı.” dedi.

eth

Trend 2: Bitcoin’in Verimli Rakiplerine Duyulan İlgi Artabilir

2 numaralı trendde Altcoin Buzz Bitcoin’in (BTC) verimli rakiplerine olan ilginin artacağını tahmin etti.

Altcoin Buzz; “Bitcoin madenciliği konusunda, alternatif merkezi olmayan kripto paraların yanı sıra Bitcoin madencileri tarafında artan yeşil verimlilik ve yenilenebilir enerji kaynaklarının araştırılmasına yol açacak çevresel endişeler var.” dedi.

Altcoin Buzz daha sonra Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Monero (XMR), Digibyte (DGB) ve Dash (DASH) dahil olmak üzere daha hızlı, daha ucuz ve daha az enerji tüketen altcoinlerin bazılarına dikkat çekti.

Trend 3: Şaka Odaklı Kripto Paralarının Düşüşü

Çok uzun bir süre ortalıkta kalacak Defi ve NFT’lerin aksine, Altcoin Buzz şaka odaklı kripto paralarının spekülasyon olduğunu ve geldikleri kadar çabuk bir şekilde ortadan kaybolacaklarını iddia etti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Altcoin Fiyat Analizi BCH, DASH ve DOGE: 6 Temmuz 2020

Trend 4: Ethereum Rakipleri Gelişmeye Devam Ediyor

4. trend olarak Altcoin Buzz Ethereum rakiplerinin, Ethereum 2.0 yükseltmesi tamamen gelene kadar geliştirme yapmaya devam ettiklerini belirtti. Altcoin Buzz, çok düşük işlem ücretlerine sahip yüksek verimli blok zincirleri için büyük bir talep olacağını söyledi.

Analiste göre, 2021’de en çok ivme kazanan üç altcoin Binance Smart Chain (BSC), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT). bu tarz altcoinlerin arasındadır.

Altcoin Buzz; “Bu eğilimin devam edeceğini düşünüyoruz ve Polygon (MATIC), Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Cosmos (ATOM) dahil olmak üzere birçok projenin de bizi gerçekten etkilediğini düşünüyoruz. Bu trendin devam edeceğine ve bu projelerin daha da büyüyeceğine inanıyoruz.” dedi.

altcoin

Trend 5: Uniswap V3 DeFi

5. trendde Altcoin Buzz Uniswap V3’ü listeledi: Uniswap bu ayın başlarında, Mayıs 2021’de merakla beklenen 3. sürümünü piyasaya sürdüğünde ortalama bir kullanıcı için büyük ölçüde yetersiz kalmıştı. Hatta, işlem ücretleri Uniswap v2’den daha yüksek olduğu ve kullanım da daha karmaşık olduğu için “Uniflop” olarak etiketlenmişti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Algorand’ın DeFi'ye Geçişi ALGO Fiyatını Arttırıyor

Bununla birlikte Altcoin Buzz, Uniswap’in önümüzdeki aylarda kendi Defi ürünlerini piyasaya sürmeye başlayacağını ve platforma toplu sözleşmeler getirmeye başlamasının muhtemel olduğunu söyledi.

İlgili İçerik: Ünlü Analistler Hangi Altcoinlere Yatırım Yapılacağını Açıkladı!

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu