Kripto Para Haberleri

Altcoin Fiyat Analizi ETC, LINK ve DOGE: 13 Temmuz 2020

ABONE OL:

Bitcoin şu anda uzun süredir büyük dirençlerini kırmak için uğraşırken bazı altcoinler BTC ile korelasyon oranını azaltıyor gibi görünüyor.

Altcoin: Ethereum Classic (ETC)

 

TradingView ETC fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/ETCUSD/

Piyasanın en büyük altcoininin hard forku Ethereum Classic, uzun süredir istikrarlı bir düşüş trendinde. Bununla birlikte, 6 Temmuz’daki Bitcoin’in yükseliş ETC için cennete açılan bir kapı görevi gördü ve %17’den fazla değer kazandı. Bitcoin’in aksine, sadece yükseliş daha önemli değil aynı zamanda ETC iki haftadan daha fazla bir süre önceki fiyat seviyelerini de geri kazandı.

Bitcoin’in 6 Temmuz’daki yükselişi hala ETC piyasası tarafından hissediliyor. Ethereum Classic, tüm hesapların %69’unun 2018’in tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın olduğu zamanda ETC aldığını açıklamasının ardından son zamanlarda haberlerde yer aldı.

Altcoin: Chainlink (LINK)

TradingView LINK fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/LINKUSD/

Şu anda piyasadaki en büyük 10. kripto para olan Chainlink, bu yıl piyasada en iyi performans gösteren kripto paralarda biri oldu ve şu anda LINK %345’lik yıllık getiri sundu.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Elon Musk: Bitcoin karşılığında Tesla alabilirsiniz

Chainlink, Nisan ayından bu yana istikrarlı bir yükseliş trendindeyken, aynı trend Haziran ayında ve Temmuz ayında katlanarak yükseldi. Aslında, yalnızca son 7 günde LINK listelerde %49’un üzerinde değer kazandı.

LINK, Çin’de yeni başlatılan Blockchain Hizmet Ağına Chainlink Oracles entegre edilince haberlerde yer aldı.

Altcoin: Dogecoin (DOGE)

TradingView DOGE fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/DOGEUSD/

TikTok güdümlü bir al ve sat modeli ile DOGE son günlerde listelerde çok yüksek oranlarda değer kazandı. Bununla birlikte DOGE şu anda neredeyse %85’lik değer artışından sonra %25’in üzerine düştü. Dogecoin piyasa göstergeleri, pazardaki trendin tersine döndüğünü gösteriyor.

Geliştirme cephesinde sadece DOGE, Bitfinex’te MegaDogecoin olarak listelenmedi, aynı zamanda Binance, Dogecoin sürekli vadeli işlem sözleşmelerini 50 kat kaldıraçla kullanıma açtı.

“Çin, Bitcoin Fiyatını Nasıl Etkiliyor?” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/cin-bitcoin-fiyatini-nasil-etkiliyor/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu