Analizler

Altcoin Fiyat Analizi LTC, EOS ve BAT: 10 Temmuz 2020

Her zaman olduğu gibi Bitcoin’in fiyat hareketi altcoin pazarında dalgalanma etkisi tekrardan yarattı, LTC, EOS ve BAT gibi diğer kripto paralar da bu fiyat hareketinden etkilendi.

Altcoin: Litecoin (LTC)

Altcoin Fiyat Analizi LTC, EOS ve BAT: 10 Temmuz 2020 –

TradingView LTC fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/LTCUSD/

Şu anda pazardaki sekizinci en büyük kripto para olan Litecoin iyi bir 2020 geçirmiyor. LTC, 2020’ye iyi başlamış, grafiklerde 80 doların üzerine çıksa da Kara Perşembe düşüşünden bu yana LTC’nin toparlanması çok yavaş oldu. Aslında, LTC Mart seviyelerine kısa bir süreliğine gerilerken şu anda 43,71 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin fiyatındaki düşüşe karşılık olarak, LTC de %4 değer kaybetti.

En son metrikler, Litecoin arzının % 60’ından fazlasının bir yıldan fazla bir süredir hareket etmediğini gösteriyor ve düşük fiyat performansına rağmen Litecoin’in yatırımcıları hala birikim yapmaya devam ediyor.

Altcoin: EOS

Altcoin Fiyat Analizi LTC, EOS ve BAT: 10 Temmuz 2020 –

TradingView EOS fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/EOSUSD/

Eskiden Litecoin gibi piyasadaki en iyi 10 kripto paradan biri olan EOS, Temmuz’a oldukça iyi bir başladı. Bununla birlikte, Bitcoin düştüğünde piyasadaki yükseliş hareketi aniden durdu ve EOS’da %4’ün üzerine değer kaybetti. Bununla birlikte, şu anda EOS fiyatında bir dereceye kadar istikrar var.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple'in Fiyatı Aleyhindeki Davaya Göre Hızla Yükselmeye Devam Ediyor

Burada, EOS’un Temmuz yükseliş trendinin Bitcoin’in düşmesinin arkasından geldiğine dikkat edilmelidir. Bununla birlikte, EOS’un pazardaki düşüşü PlusToken dolandırıcılarının 67 milyon dolar değerinde EOS tokenlerini taşıdığı haberleriyle ilişkili olduğu da söylenebilir.

Altcoin: Basic Attention Token (BAT)

Altcoin Fiyat Analizi LTC, EOS ve BAT: 10 Temmuz 2020 –

TradingView BAT fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/BATUSD/

Şu anda grafiklerde 33. sırada yer alan bir kripto para BAT, son 2 hafta boyunca işlem yaptığı fiyat aralığında hala işlem görmeye devam ediyor. Bununla birlikte, bu hareket bir dizi keskin piyasa düşüşüyle ​​noktalandı ve en sonuncu düşüş hareket BTC’nin hareketine karşılık geldi. BAT şu anda 0,24 dolardan işlem görüyor.

BAT’ın kendisi son zamanlarda haberlerde yer almasa da Brave ve BitFlyer bugün Japonyalı kullanıcılara cüzdan tasarlamak için ortaklık kurdu.

“Bitcoin’de Yaklaşan Boğa Rallisi Kaçınılmaz mı?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoinde-yaklasan-boga-rallisi-kacinilmaz-mi/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu